Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 22 éves lány vagyok, már...

22 éves lány vagyok, már lassan egy hónapja futok rendszeresen, este 8kor és este 6 után nem eszek semmit. Az a problémám, hogy eddig nem fogytam egy dekát se. Lehet, hogy valamit rosszul csinálok?

Figyelt kérdés
Szerintetek hol ronthatom el?
2010. márc. 22. 10:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Kiváncsi vagyok én is a válaszokra.
2010. márc. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Pl. elképzelhető, hogy este ezt az "este 6 után nem eszem semmit" hülyesét betartva nem figyelsz oda, hogy addig hogyan, mennyit és mit ettél.
2010. márc. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
A legnagyobb valósznűséggel LEHET h csak alig vagy pl 45-55 kg??????????????????
2010. márc. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy értelmes választ kapj, ird meg, hogy milyen magas vagy, hány kg, és mit eszel napközben (részletesen)
2010. márc. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
Szerintem biztos. A zsírégetés folyamata 30 perc után indul be, akkor is 160-180-as pulzusszám mellett. Ha nem futsz fél óra alatt kb 4 km-ert, akkor nem igazán hatásos. Azon kívül valóban oda kell figyelni mennyit eszel, ugyanis a bevitt kalóriamennyiségnek kevesebbnek kell lennie, mint a leadottnak. Koplalni nem kell, mert azzal az ellenkezőjét éred el, ugyanis akkor a szervezeted elraktároz, és nem bírsz fogyni. Tehát hagyd el a kenyér, kifli, zsemleféléket, vagy csak reggel fogyaszd, és fuss minimum fél órát, intenzívebben. Persze ne minden nap, csak 2 naponta vagy 3, mert elfáradsz, és pihenőnapok kellenek. Ha nem bírod nem baj, majd fokozatosan hozzászoksz. Én sem tudtam először csak az utcasarokig futni:)
2010. márc. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
Igen, hát az fontos lenne hogy napközben mit eszel, ha ezt leírod szerintem sokan megtudják mondani "mit rontottál" el.
2010. márc. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
168cm vagyok és 75kg. Az étrendem változatos, van benne minden, hús, zöldség, gyümölcs, csoki, kenyeret ritkán eszek. Ahogyan én észrevettem elég lassú az anyagcserém, elvileg, ha 3 óránként eszik az ember, akkor egész jól fel lehet túrbózni. A napi kalóriákat nem szoktam számolni,lehet, hogy kellene?
2010. márc. 22. 11:25
 8/25 anonim ***** válasza:
Már sokan megmondták, hogy nem a mérleget kell nézni! Szerintem te is érzed a változást!!Most nem jut eszembe h szépen letudjam irni...de a fogyást nem csak a mérleg alapján kell eldöntenI..nem jut eszembe h miért is:)))
2010. márc. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
168 @ 75 az sok? én 176 vagyok és kb 80 és nem vagyok kövér :D
2010. márc. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Hát a 168 cm-hez 60kg a jó súly.

Szóval a 75 az sok:)

2010. márc. 22. 12:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!