Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 22 éves lány vagyok, már...

22 éves lány vagyok, már lassan egy hónapja futok rendszeresen, este 8kor és este 6 után nem eszek semmit. Az a problémám, hogy eddig nem fogytam egy dekát se. Lehet, hogy valamit rosszul csinálok?

Figyelt kérdés
Szerintetek hol ronthatom el?
2010. márc. 22. 10:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

1. ahhoz hogy a fogyás beinduljon 40 percet kell szaladni, nem 25-öt!

2. jól tudod, hogy 3 óránként kell enni

3. naná hogy számolni kell a kalóriákat, itt egy kis program ami nekem sokat segített:


[link]

2010. márc. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ilyen sokan válaszoltatok:)

Mióta futok egyszer volt, hogy sikerült dupla távot futnom, akkor is megfájdult a térdem.

Nektek kb. mikortól ment az 50 perc futás? Vagy egyből már annyival kezdtetek?

2010. márc. 23. 10:17
 23/25 anonim ***** válasza:

Nem szabad annyival kezdeni! Fokozatosan kell hozzászoktatni a szervezeted. Különben max 2 hétig fogsz futni.


[link]


én ma kezdem el ezt.

2010. márc. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Figyelj, zsírégetésnél nem a távra kell figyelni hanem az időtartamra. Ezért írtam hogy 40 perc, nem pedig mondjuk 6-7km.

Tehát te arra koncentrálj, hogy 40 percig valamilyen intenzív aerob mozgást végezz - ha annyi futás nem megy egyszerre akkor 2-3 futás között lehet mondjuk 1-2 gyors séta vagy szobabiciklizés.

A lényeg a minimum 40 perc.

2010. márc. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Értem, az időre fogok figyelni, nemsoká indulok is:)
2010. márc. 23. 19:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!