Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki kezd még januártól edzeni,...

Ki kezd még januártól edzeni, sportosabban élni?

Figyelt kérdés
Mi visz rá? Elégedetlen vagy az alakoddal, vagy az erőnléteddel? Kíváncsi vagyok a motivációkra :) Edzővel tervezed elkezdeni, vagy anélkül? Milyen mozgásformát tervezel? Tartasz valamitől (hogy kinéznek, kigúnyolnak, ügyetlen leszel...)?

2015. dec. 18. 08:29
1 2 3 4 5
 1/41 anonim válasza:
100%

az ilyen újévi fogadalmak fityinget se érnek.

ha valaki tényleg edzeni akar, sportolni,az már elkezd ma, nem 2 hétig tolja maga előtt nagy büszkén,hogy én elkezdem

2015. dec. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Mindenkit megkérek, hogy a kérdésre válaszoljon. Nem kérek az okoskodásból és a rosszindulatból. Amúgy meg sok újévi fogadalom azért bukik meg, mert lealázzák a kezdőket, akik először betévednek pl. egy konditerembe.
2015. dec. 18. 08:44
 3/41 anonim ***** válasza:
60%
Igen az esetek 90%-ában a januári fogadalom kategória nem jön össze senkinek, de van 1-2 kivétel én is az vagyok, 15 évvel ezelőtt 20 évesen közel voltam a mázsa 30-hoz, és újévi fogadalommal kezdtem edzeni a mai napig...
2015. dec. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 Cortez70 ***** válasza:
100%

Januárban tele lesz a terem fogadalmasokkal, aztán pár hét múlva eltűnnek, mert nem lesznek izmosak. Hányszor láttam én már ezt a 30 év edzés időm alatt..:)

Aki akar az bármikor elkezdheti, nem kell ahhoz januárnak lenni.

2015. dec. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 Andi80018 ***** válasza:
Jó nagy hülyeség, amit írtál, nem nézik ki a termekből a kezdőket, nagyon tévedsz. Egyébként meg nem úgy kell lemenni edzeni, hogy asse tudod merre vagy arccal, meglátod a fekpadot, és tolod. Az újévi fogadalmaknak sok értelme nincsen, nekem ne mond, hogy valaki azért nem lett profi testépítő, mert január 2-án belépett a terembe, valaki csúnyán nézett rá és kiszaladt. Vagy elhatározod tudatosan, hogy edzel, tök mindegy, milyen nap van, vagy teljesen felesleges. Azért a fiatalok nagy része amúgy is a könnyebbik részét fogja meg, ahová én járok többnyire diák jár, de nem látom azt a kemény munkát, ami ehhez kéne, a láb még mindig nem megy pl.
2015. dec. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Senki nem beszélt testépítésről. A testedzés nem egyenlő a testépői ambìciókkal. Amúgy nem ràtok vonatkozik a kérdés, szóval nem tudom miért jöttök okoskodni. A kérdés a kezdőkhöz szól. Elég egyértelmű. Nem kérdeztem senki véleményét az újévi fogadalmakról :)
2015. dec. 18. 09:22
 7/41 Andi80018 ***** válasza:
12%
Ó, elnézést Drága, de úgy tudom, ezen az oldalon bárki írhat bárhová, vagy megvetted az egész GYK-át? :-) Nehogy véletlenül elolvass hozzáértő véleményeket, ami talán hasznodra is lehetnek, attól függetlenül, hogy a kicsi lelkivilágodat felzaklatják....
2015. dec. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Nem kértem tanàcsot ha elolvasodm honnan tudod, hogy nem értekeztem màr hozzàértőkkel? Egyszerűen beszélgetni szeretnék màs kezdőkkel a fenti témàk mentén. Persze a sok làbatlan kokszhuszàr nem bírja ki, hogy ne böfögjön ide :)
2015. dec. 18. 09:34
 9/41 anonim ***** válasza:
Tuti nem fognak porig alázni nem az idegenlégióba mész csak egy edzőterembe. Amúgy meg januárban nyit felétek az edzőterem vagy mi? Nem akarok rosszat azzal neked ha azt mondom kezd el ma vagy holnap, hidd el sokkal elégedettebb leszel magaddal már új évre.
2015. dec. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 Andi80018 ***** válasza:
49%
Szívesen elhívlak egy lábedzésre, ha gondolod!
2015. dec. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!