Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a karate és a...

Mit gondoltok a karate és a judo kombinóciójához?

Figyelt kérdés
Jól oktatott, minőségi Wado-ryu karate+ judo kombinációja jó az önvédelemhez? Kérlek ne a karate szidása menjen itt kérlek titeket. 7 éve karatézok és kiakarom egészíteni egy földharc dobású stílusból. Nincs a közelemben japán meg brazil jiu-jitsu oktatás, grappling.

2015. dec. 20. 19:30
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Meg azt is tudom hoy a cselgáncs meg a birkózás igen versenycentrikus meg hogy a versenyzőket igen csak előtérbe helyezik
2015. dec. 21. 12:28
 12/13 anonim ***** válasza:

- Mester, miért nem érzem, hogy fejlődnék?

- Megfigyelted már a sirályok röptét a tenger fölött a lemenő nap fényében?

- Igen, mester.

- És megfigyelted már az őszi erdőben lágyan aláhulló falevél mozgását?

- Igen, mester.

- És megfigyelted már a vízesést, ahogy a kőhöz csapódva permetté válik, mégis a kő az, ami eltűnik?

- Igen, mester.

- Na látod! Ahelyett, hogy ezt a sok hülyeséget nézed, inkább mennél gyakorolni!!!



----------


Nem bántásnak szánom, de most rákerestem a judo-s kérdésekre, és régóta látom a kérdéseidet, hogy hova kéne menni, meg megéri-e...


Inkább mennél el, és számolj be az élményeidről! :) Elkezdeni nehéz, tépelődni felesleges! Hajrá! Kitartást!

2016. jan. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm meglepődtem ennyi idő után hogy kaptam választ
2016. jan. 20. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!