Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valami ötletet adnátok hogy...

Valami ötletet adnátok hogy küzdjem le a félelmemet a konditeremtől?

Figyelt kérdés
Furán hangzik, de nem szívesen megyek be ilyen helyre, mert annyira lenézik az embert. Tapasztalatom szerint csak olyan emberek járnak oda, akiknek már nem is kéne igazából... Pedig szükségem lenne rá, de nem akarom, hogy lealázzanak

2015. dec. 26. 12:07
1 2 3 4 5
 1/41 kovpet ***** válasza:
100%
Jártál már ilyen helyen, vagy csak az előítéleteid alapján gondolod a fentieket?
2015. dec. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 Cortez70 ***** válasza:
100%
Senki nem néz le, ezt nem tudom honnan veszed. Nálunk sincs ilyen, segítünk a kezdőknek ha kérdeznek. A legtöbb ember gyengén és vékonyabban kezdi, van aki meg kövérebben, de kevés jön le már eleve kigyúrtan. Szóval no para. Az meg hülyeség, hogy már nem is kellene oda járniuk, hiszen ha nem edz az ember, akkor leépül. Nem marad örökké izmosan.:)
2015. dec. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 Glacierous ***** válasza:
100%
Senki sem fog lealázni,észre sem fognak venni.Mindenki így kezdi.Nagyobb helyeken az első,hogy körbevezet a személyi edző és megmutat mindent.
2015. dec. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

Jártam már ilyen helyen, de mindig csak egyszer jutok le, mert annyira furán néznek rám. Lehet, hogy beképzelem, csak nem akarok bénázni...

Akaratlanul is úgy érzem mindig, hogy míg más továbbfejleszti az izomzatát, addig én a remegős combjaimmal nem nyújthatok valami szép látványt. :)

Tudom, hogy hülyeség, de ez nagyon nagy félelmem, elégszer nevettek már ki.

2015. dec. 26. 13:39
 5/41 Cortez70 ***** válasza:
100%
Én rengeteg teremben edzettem màr, de sosem làttam olyat, hogy kinevettek volna valakit.
2015. dec. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 Glacierous ***** válasza:
100%
Engem még az elején valami hülyegyerek kinevetett.Ma már 3x akkora vagyok,mint ő.
2015. dec. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
Nem fog senki lenezni,a terem nem olyan hely. Nalunk pl tok aranyosak /voltak/ velem. Ha furan neznenek rad, akkor valoszinuleg vmit nagyon rosszul csinalsz. Am rendes emberek jarnak edzeni, nem nevetnek ki.
2015. dec. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

Aki normalisan edz az a pihenoidoben is gondolkozik, ul vagy jarkal nezegeti magat stb. Nem teged nez, nem foglalkozik veled.


Aki beszelgetni megy le, sznob, nagykepu, flegma, bekepzelt az mindenkit nez nem csak aki vekony meg talan azon is gondolkozik, hogy mit keresel ott. Ezeket alapbol levegonek nezem, pedig nem vagyok mar kezdo.


Aegyebkent amikor nezelodik az ember az a nyujtasnal, pihenedsnel, varakozasnal fordulhat elo vagy ha vala it baromira nem ugy csinalsz ahogy keolene.

En 1x lattam olyat, hogy egy nagyon vekony srac jott es leult ahhoz a gephez amit hasznaltunk. Neztunk egymasra, hogy ez mit akar, mert nem valtoztatott a sulyon. Komolyan mondom, en meg olyat nem lattam sosem. Megeroltetes nelkul csinalta a sorozatokat, volt vagy 70 kilo meg vagy 30cm kar. Azota is emlegetjuk, hogy milyen eros volt.

2015. dec. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 *Glissade* ***** válasza:

Attól függetlenül, hogy már több mint 10 éve sportolok, úgy ténylegesen egyedül edzeni kb. 4-5 éve járok: Tudom miről beszélsz. :)

Nem tudom mit tegyél! De talán segíthetek azzal, hogy megpróbálom leírni az okokat....


1. A komplexusos:

Az edzés jó módszernek bizonyúl az önbecsülés növelésére (ezt nem adja ingyen). Ezért sok önbizalom hiányos, a testével kapcsolatban komplexusos ember kezd neki. Nem mind morzsolódik le az elején, van aki megszereti a sportot, az életévé válik: ugyanakkor nem felejti el miért kezdte!

Itt két variáció van, vagy megért téged, hisz pontosan tudja miről beszélsz.

Vagy másokat nyom el, ezért, hogy saját magát feljebb valónak érezze (ez a gyakoribb), tehát lenéző, bunkó lesz veled. Vagy legalábbis bekostól hagyod-e magad. Erre mondják azt, hogy fejébe szállt a siker!

Ellene nem sokat tudsz tenni, stabil, mint egy köszikla (álralában), ért el, hogy megszeressen, pláne ha régi motoros.


2. Az alfahím:

Azt mondják, ha izmos vagy, mindig lesz barátnőd! Sokan-e miatt kezdik el! Szeretnének a lányik lábai előtt heverni, de úgy érzik a testük az akadály. Valamilyen szinten ez is önértékelési probléma.

Ezek a réteg, hamar feladja, nem képes a jó fizikumra várni, de addig is farokméricskél: ha úgy érzi te ellenfele vagy, ösztönösen bekostól. Önigazolást nyerve, hogy őt itt az alfahím! Letörni a szarvát nem érdemes, mert azok után még dühösebb lesz és még inkább nem hagyja majd abba.

Mivel ez nem túl inteligens viselkedés: az inteligencia fegyverével lekoptatható!


3. A törtető:

Tudom, hogy furcsán hangzik, de vannak olyanok akiket más "bénázása" idegesít! Amit valamilyen szinten meg is értek, iletve kismértékben még hasznos is.

De ha már az is idegesíti, hogy kövér, sovány stb. vagy... azt rá kell hagyni.

Nem a te hibád, nem is az ővé: mindenki szeretne szinvonalas közösségben edzeni.


4. A depressziós:

A mozgás remek ellenszere a depressziónak, még a legnagyobb káoszban is megvéd, ha edzel! Olyan mint egy hűkatona, kezében pajzsal.

Az ilyen ember inkább titkolja fusztráltságát, minthogy kiderüljön, de ha esetleg kiborúl a bili... meglephet!

2015. dec. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 *Glissade* ***** válasza:

5. A nárcisztikus pedig minden esetben a komplexusos, önbizalomhiányos emberből alakul ki.

Van egy pont, ahol megelégelik az önbizalomhiányt és elkezdik felépíteni maguknak mások elnyomásával egy hamis önbizalmat.

Ha jót akarsz magadnak kerüld őket, messziről!!!!!!!!

Pláne, ha személyi edzőként tevékenykedik: mert nem fog egyenrangú partnerként kezelni téged.

2015. dec. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!