Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valami ötletet adnátok hogy...

Valami ötletet adnátok hogy küzdjem le a félelmemet a konditeremtől?

Figyelt kérdés
Furán hangzik, de nem szívesen megyek be ilyen helyre, mert annyira lenézik az embert. Tapasztalatom szerint csak olyan emberek járnak oda, akiknek már nem is kéne igazából... Pedig szükségem lenne rá, de nem akarom, hogy lealázzanak

2015. dec. 26. 12:07
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Nehéz eset vagyok, saját magamnak állítok akadályokat ahelyett, hogy csinálnám, szóval örülök, hogy ennyi véleményt olvashatok. :) Én sem azért mennék, hogy másokat lesegessek, hanem mert fogyni szeretnék, és a régi önbizalmamat visszaszerezni. Csak attól félek, ha újra így járok még kevesebbel jövök majd ki.
2015. dec. 26. 22:00
 32/41 *Glissade* ***** válasza:

Biztos, hogy kondizni szeretnél?

Vannak elég jó csoportos órák is. Kettlebell, Hot Iron, Crossfit, köredzés, TRX, BootCamps stb.

Csoportos órán hozzászoksz az edzéshez, utána ha váltani szeretnél: mész kondizni.

2015. dec. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

Tudom,hogy már többen írták elôttem,de csak megerősíteni tudom: senki sem fog lenèzni.Már több teremben jártam,mindig mindenhol nagyon kedvesek voltam velem.

Ha rossz tapasztalatod van, válassz másik termet.

Ès ha most kezded az edzèst, akkor keress szemèlyi edzőt.Ha nincs rá pènzed,akkor inkább menj csoportos órára ès beszèlj az edzővel,mond meg neki hogy először vagy itt ès segíteni fog.

2015. dec. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

Ja, ès önbizalom: fejet fel, mellet ki, hasat be. :)

Legyèl büszke magadra, hogy lementèl edzeni.Hogy igen, elkezdtem.Ne foglalkozz senki ès semmi mással, csak magaddal!Mindenki elkezdte valahol.

Legyèl büszke, hogy te már lent vagy a teremben ès nem a kanapèn üldögèlsz!

A változás a testeden már hèt után meg fog látszani.Dolgozz kemènyen, ne keress kifogásokat!Ès ami a legfontosabb: ne add fel!!!Saját magadèrt teszed, az egèszsègedèrt!Tartozol magadnak annyival, hogy megcsináld!Ès meg tudod csinálni!

Sok sikert!Hajrá! :)

2015. dec. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 Cortez70 ***** válasza:
Szép volt Bella! Na így kell motiválni az embert.
2015. dec. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

Köszi Cortez! :)

Remèlem a kèrdező is így gondolja!

2015. dec. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 Cortez70 ***** válasza:
Remèljük. Mi (jó páran itt) leírtuk, hogy nincs gond. A többi a kérdezőn múlik. ;)
2015. dec. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
A csoportos óra tényleg jó kompromisszum, akkor elvegyülsz, mindenki az oktatót nézi (--> nem téged), és amíg jársz, megfigyelheted a kondizós közönséget, és láthatod, hogy nem harapnak, illetve hogy ugyanolyan "átlagos" emberek is járnak oda, mint te.
2015. dec. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
A mozgás lényeg, úgyhogy ez jó ötlet köszönöm. :) Régen teniszeztem ami elég magányos sport úgymond, de hiányzik a mozgás, valamivel pótolnom kell. :)
2015. dec. 27. 20:57
 40/41 *Glissade* ***** válasza:

Látod! A csoportos óra a neked való. :)

Csak nézd meg milyen edzőhöz mész! ;)

2015. dec. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!