Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a jobb utcára a birkózá...

Melyik a jobb utcára a birkózás vagy a judo ha már van 7 év tapasztalat ütő-rugó stílusban?

Figyelt kérdés
Melyiket ajánljátok utcár. Főleg a dobások végett hisz azok utcán is használhatók. Tudom hogy utcán nincs földharc főleg több támadó esetén meg hogy utcàn nincs szabály. Karatézok 7 éve ami olyan jó oktatás hogy muay-thaisok (thai-boxosokkal) boxolókkal felvehetem a versenyt sőt még annál is több.

2016. jan. 3. 10:34
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nincs olyan hogy JOBB csak így sikerült a megfogalmazásban.
2016. jan. 3. 11:05
 2/42 Glacierous ***** válasza:
Mindkettő jó.Én a birkózást választanám.De próbáld ki mindkettőt,az első edzés általában ingyenes.Amelyik jobban tetszik,oda menj
2016. jan. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod megy a zöld :)
2016. jan. 3. 13:14
 4/42 A kérdező kommentje:

Nekem például a judo hatékonynak tűnik

[link]


Tudom én is tudom hogy ezek FILMEKBŐL kiválogatott jelenetek de nekem használhatónak tűnnek a judo elemek utcán is.


Várok még válaszokat :)

2016. jan. 3. 13:15
 5/42 anonim ***** válasza:
Ha így kijelentetted, hogy felveszed a versenyt a Muay Thai-osok ellen, akkor gondolom harcoltál is ellenük (én is és nagyon imádom őket, mert kemény ellenfelek :D), szóval ha elkezdesz mondjuk Judot tanulni, akkor azt megtanulhatod Thai Boxoló barátod (vagy nem barátod, mindegy, ellenük) ellen kivitelezni, használni, valamint a Karate-val összekombinálni. Úgyhogy mindenképpen jó, ráadásul a Judo japán, mint a Karate, aztán szebben is hangzik így, hogy te Karatét és Judot tanulsz. :D
2016. jan. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommented és megy a zöld :)
2016. jan. 3. 15:40
 7/42 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nagyképű lett a kiírásom hogy felvehetem a versenyt boxolókkal muay-thai-sokkal. Ezt már akkor tudtam mikor leírtam csak nem akartam azt hogy nekiálljátok szidni a karatét meg jellemezni hogy nem jó meg haszontalan meg a többi amit mások szoktak írni a karatéra.

Nem szerettem volna ha csak a karatéval kapcsolatos véleményeiteket írjátok le HANEM HOGY TÉNYLEG A FELTETT KÉRDÉSEMRE VÁLASZOLJATOK

AKI ÍR NORMÁLIS VÁLASZT ANNAK MEGY A ZÖLD :D

2016. jan. 3. 15:43
 8/42 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretem és tisztelem az ökölvívást és a muay-thait. Meg az ökölvívókat és a muay-thaisokat akik mind ezt csinálják hisz ahogy mondod tényleg nagyon kemények.Minden tiszteletem az övék.

És minden más stílust is teljes mértékben tisztelem. Meg azokat is akik foglalkoznak valamilyen küzdősporttal, harcművészettel. Mindegy melyikkel

2016. jan. 3. 15:45
 9/42 anonim ***** válasza:
Ja, hát igen. Hajlamosak a népek fikázni azokat a stílusokat, amiket nem ők csinálnak. Tudod, mindig az a legjobb, amit ők csinálnak! ;) Mindenesetre tényleg jó, ha tudsz Muay Thai ellen harcolni, mert ellenük mindenre felkészülsz, tényleg. Mondjuk én haverom különösen elit, de akkor is. :D Na, sok sikert és jó edzést, aztán Judon nehogy lerúgd a manci térdét, mert nem fog szeretni. :D
2016. jan. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
Én i így vagyok! Minden stílust imádok, mert mindegyiknek megvan a maga állatsága, amiben csak ő a legjobb, amitől az különleges, amitől félni kell tőle. Mindegyikben van ilyen. Itt is szokták szidni a Wing Tsun-t, de nem foglalkozom vele, mert érdekes módon az én kezemben működik, tehát ennyi. :D
2016. jan. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!