Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ma kinevettek a kondiban, mit...

Ma kinevettek a kondiban, mit csináljak?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, 172 cm és 86 kg. Eldöntöttem, hogy lefogyok. Barátommal 2 éve együtt vagyunk, felvetette az ötletet, hogy menjünk kondizni. Ma reggel 6-ra mentünk is. Már a jegypultnál lévő árus csaj sem volt szimpi, tipikus hülyére szolizott liba, aki gúnyosan méregetett engem mikor beléptem az ajtón. Figyelmen kívül hagytam, barátom is mondta, hogy tojjak az egészbe. Bemelegítettem bicóval, majd futópadon kocogni kezdtem. És ekkor meghallottam a nagy röhögést a pulttól, ahogyan a jegyárus csaj 2 barátnőjével engem néz, röhögnek és ezt mondják: "Lógassunk elé szalonnát hogy gyorsabban fusson!"

Totálisan kiakadtam, nem hittem volna, hogy csak azért mert túlsúlyos vagyok ki kell nevetni. Mi abban a vicces, hogy egy fiatal lány le szeretne fogyni? Eldöntöttem, hogy csak azért is lefogyok minimum 20 kg-t és akkor vissza fogok menni abba a kondiba, csak hogy vegyék észre magukat... Bár ezeknél kevés esély van rá. Lányok/nők ti mit szólnátok ha ilyen történne veletek? Fiúk, ti a kondiban szánalmasnak tartjátok azokat a nőket akik így viselkednek?

És úgy mindenkitől kérdezem: Ugye szerintetek is gyökérség kinevetni azt aki túlsúlyos de fogyni akar?



2016. jan. 6. 17:00
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Meghoztátok a kedvemet!

Pénteken ismét el fogok menni kondizni, teszek rá, ha gúnyolódnak. Az én érdekem hogy lefogyjak.

2016. jan. 6. 17:35
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
#11: ez a beszéd, hajrá! :)
2016. jan. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem, miért nem tettél panaszt. Egy másik recepciós/pultos/nemtudommit körülbelül 2 nap lenne leakasztania a tulajnak. Ki tudja hány vendéget riasztott el már el ez a csaj.
2016. jan. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet azóta?
2016. jan. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Tegnap is voltam kondiban, egész jól összebarátkoztam a "felhő formájú fiúkkal" (testépítők), akik azóta is beszólogatnak a pultosnak. "Szegény" már ott tart hogy munkahelyet vált, mert mindenki megjegyezte a történtek miatt.

Nem mondom hogy nem esik jól :D

2016. jan. 30. 08:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!