Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot válasszak?...

Milyen sportot válasszak? Túlsúlyos vagyok és ízületi gondjaim is vannak.46 éves, Budapesten élő nő vagyok.

Figyelt kérdés

Szerettem futni, de már nem lehet sokat, mert gyenge a gerincem és többször van lumbágóm. A könyökeim, csuklóim sem az igaziak. Szoktak időnként fájni, de nem annyira vészes (teniszkönyök, izomhúzódás van még). Voltam aerobikon, de az nem az én műfajom. Viszont régen jártam olyan tornára, ahol egy-egy intenzív gyakorlat több ideig tartott, így könnyen lehetett azt követni és azt szerettem. De most nem találok ilyet. Az aerobiknál 2 lépés után már egy újabb van és az számomra követhetetlen. Egyelőre még van 15-20 kiló feleslegem. Nagyon szeretnék lefogyni. Bicajozom, de úgy veszem észre, semmit nem segít a fogyásomban.

Szeretnék segítséget kérni, ötleteket kapni. Vagy esetleg valakivel könnyebb lenne? Hol keressek sportpartnert? Milyen sportot tudnátok ajánlani? Köszönöm előre is az ötleteket.


2016. jan. 23. 13:26
1 2 3
 21/24 Cortez70 ***** válasza:
Ja, magamra szoktam írni, meg néha másokra is, de alapból rendes ember vagyok én.:)
2016. jan. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Najóvan. Pedig már azt hittem........dehogyis :) semmi rosszat nem hittem.
2016. jan. 24. 17:50
 23/24 aikiboxer ***** válasza:
A kaja miatt olvasd el a Sárga kapszula legalábbis első felét, meg a végén lévő GYIK-et. Jó és vicces. :)
2016. jan. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Biztosan át fogom jobban nézni.

Most ezt a power walking edzést kerestem, de eddig nem jártam sikerrel. A sportoljvelem.hu oldalon írnak erről, de felhívtam az edzőt és már nem tart ilyen órákat és nem csak a tél miatt.

Valami hasonló vagy más lehetőség még a tarsolyotokban?

Valaki eljönne velem a Hermina Gildába, akár naponta?

2016. jan. 24. 18:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!