Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen könyveket ajánlanak az...

Milyen könyveket ajánlanak az orvosok, a hivatásos testépítők annak aki meg akarja ismerni az egészséges étkezést és az izomépítést egészen az alapoktól?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok aki unja a megalapozatlan divatdiétákat és a tudománytlan női magazinok edzésterveit. Szeretném megismerni a testem működését, megtudni hogy hogyan építhetek magamnak nőies izomzatot, hogyan kerülhetem el a zsírlerakódást, mit kell ennem hogy kielégítsem a testem szükségleteit. Mindezt közérthetően de tudományos alappal. A testépítéssel nincs komoly szándékom, csak erős, egészséges és szép akarok lenni.
2008. szept. 19. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Anita Bean: Modern sporttáplálkozás


Nekem megvan, szerintem nagyon jó. Nem csak sportolóknak ajánlom, mert ha eszerint alakítod az étrendedet, akkor egészségesen fogsz táplálkozni. Az alapoktól minden le van írva, teljesen érthető nyelvezettel és részletes útmutatókkal rendelkezik a könyv, amik alapján BÁRKI össze tudja állítani magának az étrendjét. A könyvben még diéta minták és receptek is vannak. És ráadásul nem is drága. Árat nem tudok mondani, mert nekem már évek óta megvan, de az alexandra.hu-n biztos megnézheted.



Ajánlom még a következő linket: [link]


Illetve persze az egész oldalról csemegézhetsz.

Ne ijedj meg attól, hogy ez egy testépítő oldal, itt mindent megtalálsz arról, hogy hogyan kell táplálkozni, illetve, ha kedvet kapnál a súlyzós edéshez, akkor itt ahhoz is megkapod az útmutatást.


Örülök, hogy megvilágosodtál! :) Az összes sztárdiéta-fogyókúra baromság. A testépítők vannak annak a tudásnak a birtokában, hogy hogyan kell helyesen táplálkozni, ők megadnak a testüknek minden tápanyagot, amire annak szüksége van. Egy nem sportoló embernek csak a mennyiségeken kell változtatnia.

2008. szept. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És mennyire igaza van az előző válaszolónak :) Hallgass rá és jó látni olyan nőket akik nem reggelire egy hamlet, vacsorára egy narancslé fogyókúrával akarnak lefogyni miközben elpusztítják a saját szervezetüket és egészségüket. Valahogy visszaadtad egy kicsit a bizalmam az okos nőkben :)
2008. szept. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válasz! megvettem a könyvet:D:D tök olcsó. 1600 Ft. bezzeg a buzi norbititok 3000 ft volt...:/ Tényleg válaszol a kérdéseimre. Mostmár csak vmi sporttal kapcsolatos kéne. :)
2008. szept. 27. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!