Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet hizni egy vagy 2 honap...

Lehet hizni egy vagy 2 honap alatt 15 vagy 10 kg-ot? és ha igen akkor hogy még szereket is hajlandó lennék venni __

Figyelt kérdés
elöre is kössz...egy 19 éves 189 magas 75 kg os fiu...:D:D:D
2010. ápr. 7. 09:44
 1/8 anonim válasza:

lehet,ha nem mozogsz szinte semmit, és egészségtelenül táplákozol.

de ez nagyon veszélyes, ajánlom a Super size me c. filmet!!

2010. ápr. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem vagyok nagyon hizos fajta...az a baj nem ismer valaki valamien cuccot amitöl lehet?? pl. én kiskoromba kaptam valamien póttápanyagot amitöl nagyon dagadt voltam ...de senki se tud értelmes választ irni szal mind 1 is
2010. ápr. 7. 10:21
 3/8 anonim válasza:

Tény, hogy sovány vagy, de hízni lehet egészségesen és egészségtelenül is. Ráadásul ebben az életkorban a fiúk sokszor soványak. Pár év és könnyen lehet, hogy sokkal férfiasabb, izmosabb leszel.

Én most annyit tennék a helyedben, hogy minél változatosabban étkeznék, bőséges adagokat (persze ami még jólesik), és mellette elkezdenék egy kicsit súlyzózni, ami valószínűleg elkezdi erősíteni az izmaidat.

De az ilyen hülyeségekre semmiképp ne hallgass, hogy "egyél hamburgert meg kolbászt", ez egy nagy baromság, és akár ennyi idősen is lehet a zsíros ételektől magas vérnyomásod és koleszterin problémád.

Plusz legyél türelmes, ennyi idősen a fiúk olyan sokat nőnek rövid idő alatt, hogy a szervezetük nagyon sok energiát a csontok növekedésére fordít, ezért nem túl sok energia marad a hízásra.

Lehet, hogy ha egy kicsit elkezded megterhelni az izmaidat is, akkor ahhoz fog alkalmazkodni a tested.

2010. ápr. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Én is hasonló testi felépítéssel rendelkezek akkor, mint te. Én arról is hallottam, hogy ez a hízásra való hajlamosság és a soványság genetikai adottság is. Szóval vannak olyan emberek akik "szerencsésebbek" ? akik képesek pl. a karácsonyi idöszakban egy adag töltöttkáposzta elfogyasztása után hízni x kg ot. Mégis panaszkodnak, hogy ez hogy lehet, nem akarok hízni..:S stb . Igázából sokkal fontosabb a testzsír és az izom közti arány.

Ja és még ami elképzelhető hogy túl jó az anyagcserénk, és ezért nem köti meg kellőképp a szervezetünk a tápanyagokat, ezért vagyunk vékonyak.

2010. ápr. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Étkezz gyorséttermekben.
2010. ápr. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Koplalj heti 1 napot.


Az arra fogja serkenteni a szervezeted hogy raktározza el sokkal jobban a zsírt.

2010. ápr. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hmm..ebbe van valami ez télleg jo heti 1 nap koplalás??:O többiek esetleg ha még megfordultok erre...
2010. ápr. 10. 00:12
 8/8 anonim ***** válasza:

hát jórégi, de hátha még jársz erre :) Tényleg jó az 1-2 nap koplalás, mert a szervezeted riadót fúj, hogy bármikor teljesen leállíthatod a tápanyagbevitelt, ezért raktározni kell a nehezebb időkre :) de ezt ne úgy képzeld el, hogy szerdán alig eszel valamit, aztán csütörtöktől hízol, mint a malac , inkább úgy, hogy mondjuk szerdán alig eszel (sok folyadék!!!), aztán következő kedden megint alig, aztán következő hét csütörtökön megint alig... ne pontosan hetente, mert a tested könnyen egyféle "menetrendnek" veheti, és neked nem az kel :D

de sokszor kell 3-4 hét, mire a servezet "komolyan veszi" az ijesztgetést és raktározni kezd :)


a párom is ilyen alkat, én drukkolok :)


20/L

2010. okt. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!