Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Titeket idegesít ha futás...

Titeket idegesít ha futás közben néznek? :D

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 13:59
1 2
 1/17 anonim válasza:
nem :D
2010. ápr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
93%
hat altalaban nem de van amikor igen de az bizonyos mertekben az en hibam is... pl: nyaron, igen rovid nadragba szaladok mert meleg van ilyenkor futyolnek is utannam, na ez idegesit, nem szeretem ha ribinek neznek!
2010. ápr. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Én 2szer voltam eddig úgy futni hogy csak úgy, és akkor röhögtem azokon akik néztek, nem tom mér xD
2010. ápr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Igen! Nagyon is...
2010. ápr. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%
Hát engem is zavar... imádom mikor a gyerekes anyák (lehet hogy csak a mi környékünkön ilyenek nem tudom)akik a gyereket sétáltatják a bnőjükkel elkocogok mellettük és ilyne lenéző tekintettel néznek végig rajtad mintha legalább pucér maratont futnál , vagy nem is tudom milyen szemérmetlen dolgot csinálnék és összesúgnak.Pedig egyszerűen elfutottam mellettük és még csak nem is valami full extrás cuccba szoktam feszíteni mikor elmegyek kicsit mozogni hanem egyszerű rövidnadrág meg egy póló és csá.. Ha a fiúk néznek az nem érdekel addig amíg oda nem jönnek és nem zaklatnak.
2010. ápr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Zavar eléggé.
2010. ápr. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a szálkásítás alatt szoktam futni. Engem rohadtul idegesít.
2010. ápr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha a pályán futok, és egy hordányi szívesen kötözködő ember van az egyik részen, szinte mindig odanéznek és mondanak valamit, és ez k*rvára idegesít, de mivel egyedül vagyok így nem tehetek semmit csak futok tovább.

Arra gondolok hogy én 50 évesen vígan futok még, ők már lassan kerekesszékbe kényszerülnek, és így el lehet viselni :D

2010. ápr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Hú, nagyon. Azért is, mert nem vagyok jó futó. Pedig egyszerűen csak megkapó látvány szokott lenni a dinamikus mozgás, nem azért néznek, mert hülyén néz ki a futó, én is mindig megnézem őket automatikusan.


De azzal szoktam magam nyugtatni, hogy a pályára edzeni jönnek le, és vannak nálam rosszabbul futók is :) Meg én általában este 8-10 körül megyek le, akkor már fene se bámul.

2010. ápr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Engem nagyon zavar.

Azt sem csípem,mikor tesi órán egyedül kell felelnem az osztály előtt,mert ha csönd van és nincs téma meg stb,akkor mindenkinek a figyelme rám irányul és akkor elkezdenek bekiabálni -.- meg stb. :"D


Futás közben is zavar...: )

2010. ápr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!