Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nyújtással nőhetek 1-2 cm-t...

Nyújtással nőhetek 1-2 cm-t még? F17

Figyelt kérdés

Most 171,5 cm vagyok (reggel), és megálltam a növésben, lassan 3/4-éve egy tized centit se nőttem, de így nagyon alacsonynak érzem magam, és az is vagyok..


Hallottam hogy nyújtással lehet még valamit húzni, amit lehet megszeretnék tenni azért hogy ne törpeként éljem le az életemet... Osztályba is az egyik legkisebb vagyok..



2016. máj. 19. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Gerincnyújtással legfeljebb azt lehet elérni, hogy a porckorongok nem zsugorodnak annyira. Ehhez persze naponta 6-8 órát kellene lógnod a denevérpadon.
2016. máj. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kovpet ***** válasza:

"így nagyon alacsonynak érzem magam, és az is vagyok"


és ez miért olyan nagy baj amúgy?

Nem vagy nagyon alacsony, csak kicsit. Nem vészes.

2016. máj. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nyugi én is így vagyok a 165 cm-emmel. Bár mégis hiába vagyok ekkora mert úgymond "tisztelnek" és "félnek" tőlem. Nem számít a magasság. :) 19/F
2016. máj. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

"és ez miért olyan nagy baj amúgy?

Nem vagy nagyon alacsony, csak kicsit. Nem vészes."


Miért próbálod elhitetni vele azt, ami nem igaz? Hazánkban a férfiak átlagosan 176,5 centisek.

2017. febr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!