Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a leghatekonyabb sport...

Melyik a leghatekonyabb sport ha fokent arcbol szeretnek fogyni? 17/L

Figyelt kérdés
170 cm vagyok es 65 kg. (habar adatokbol nem ugy tunik megis van mit fogynom) Az utobbi felevben hiztam vagy 10 kilot es ez leginkabb az arcomon latszik meg. Tudom hogy nincs helyi fogyas de megis mi segitene leginkabb hogy leadjam arcbol is? Pl ugrokotelezes,futas? etrend valtoztatas? Es kb mennyi ido kell mig eszreveheto lesz hogy fogytam arcbol?

2016. máj. 21. 12:33
 1/2 Cortez70 ***** válasza:
100%
Dièta + heti minimum 3-4 aerob edzés. Pl kocogàs, bicajozás, ellipszis trénerezés, lèpcsőzés, stb. Nem lehet irányítani a fogyás helyèt. Genetikailag előre meghatározott, hogy ki honnan milyen ütemben fogy.
2016. máj. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha mi határozhatnánk meg, honnan fogyjunk. :) De sajnos nem így van. :(
2016. máj. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!