Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jó futócipő 5000 Ft körül?

Jó futócipő 5000 Ft körül?

Figyelt kérdés
Tudnátok segíteni, hogy ha azért szeretnék jó futócipőt venni, hogy kíméljem a lábam és nem azért, hogy villogjak vele, akkor ezt hol tudom megtenni? Köszi :)

2016. máj. 28. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Decathlon oldalán nézz körül, ott 4000-6000ért vannak olyan futócipők amik megfelelnek neked
2016. máj. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megnézem!
2016. máj. 28. 13:18
 3/4 anonim válasza:
6000-ért vettem Decathlonban kb 2 hónapja Kalenji futócipőt. Nem rossz, de azért ha majd belefér, inkább rászánok egy 20-ast egy jobb cipőre.
2016. máj. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, néztem a Decathlon honlapját, a héten bemegyek személyesen is. Sosem futottam még, most szántam rá magam, ezért is gondoltam, hogy első körben nem egy huszonezres cipőre fog esni a választásom. Ha később is kitartó leszek és belejövök, akkor majd biztos beújítok valami jobbat, de gondolom kezdetnek az olcsóbb is meg fogja tenni.
2016. máj. 30. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!