Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok,155cm 54kg,...

13 éves vagyok,155cm 54kg, van egy kicsi hasam, és jön a nyár, leszeretnék picit fogyni is, és lapos hasat is szeretnék. Mit tegyek. Az étrend nem lenne jó, mert napomnak három negyedét suliba töltöm. Mit ajánlatok? 13/L

Figyelt kérdés
2016. jún. 1. 19:39
 1/3 Cortez70 ***** válasza:
Suliba is lehet jó kajákat vinni. És aerob edzéseket nyomhatsz heti minimum 3-4-szer.
2016. jún. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Andi80018 ***** válasza:

Nem most jön a szünet, vagy már az is megváltozott? :-)


Egyébként ennyi idősen nem kell butálisan beállított étrend, elég az is, ha a szemét kajákat kiiktatod, pl chipsek, sült krumpli, péksütik, egyéb cukros szarok. Válassz egy neked tetsző mozgás formát és heti négyszer 1-1,5 órát eddzél.

2016. jún. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy-hogy van Magyarországom, mert én Németországba élnek, nekem csak júliusba lssz szünetem:c köszönöm a válaszokat!:)
2016. jún. 1. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!