Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy sikeruljon...

Mit tegyek, hogy sikeruljon fogynom a munkam mellett?

Figyelt kérdés
Eloszor is nem negativ es kioktato valaszokra lennek kivancsi. Segitseget tanacsot kerek nem pedig rosszallo kommenteket. Mar lassan 2 eve (kulfoldon) szakacskent dolgozom. Miota heti 5 vagy 6 nap 12 orakat dolgozom nincs erom kondizni vagy munkabol hazaerve meg fozni is. Napkozben alig eszem mikor este hazaerek akkor szoktam. 23 eves lany vagyok 17p centi es 80 kilo. "Eltunt" a kerek fenekem mert hiztam derekre es kb oldalt "beesett egy kicsit" a parom persze allitja h tokeletes vagyok de engem mar zavar. Ha van heti egy max 2 szabadnapom azt is pihenessel toltom vagy ugyintezessel takaritas stbstbstb.. a gond a tobbi napon van. Se melo elott se utana nincs erom mozogni, mar munka kozben szoktam orankent xet guggolni vagy valami de tudom h ez nem fog sokat sgiteni. Tenyleg tanacsokat szeretnek kerni nem pedig oltast. Koszonom
2016. jún. 18. 16:11
 1/10 Cortez70 ***** válasza:
Egyszerű: egyél kevesebb szénhidrátot és ne este told be a kaja nagy részét.
2016. jún. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 aikiboxer ***** válasza:

Állj rá testépítő diétára: 3 óránként egyél tk. kenyeret és hozzá húst meg zöldséget. Cukrot, fehér kenyeret, édességet valamint a reggeli-ebéd-vacsora fogalmakat felejtsd el. Fagyi, süti felejtős. További részletek a Fegyencedzés c. könyvben.


Edzés: hánykor kezdesz? Eddz előtte. Reggel.

2016. jún. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 aikiboxer ***** válasza:
* részletek a Sárga kapszula című könyvben, nem a Fegyencedzésben. Lélekben már az Izland-Magyaron vagyok, összekevertem a bekezdéseket. :D
2016. jún. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
9kor kelek 10kor kezdek es este 11kor erek haza..mire agybakerulok ejfel vagy hajnal egy van.. igy is alig birok felkelni nem meg ha elotte kondiba is mennek :/ de koszi a valaszokat igyekszem betartani a leirtakat:)
2016. jún. 18. 17:28
 5/10 aikiboxer ***** válasza:
Akkor kelj 8-kor és eddz 9-ig.
2016. jún. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudod ez nem ilyen egyszeru. Ahhoz h beerjek tizre minimum fel 7kor kene kelnem ahhoz h edzek egy orat. (Utazni is kell) majd dolgozok 12 orat kb es hajnal 1kor beesek az agyba. 6 es frl ora pihenes nem eleg sehogyse.
2016. jún. 18. 17:52
 7/10 anonim ***** válasza:

Miért nem veszel otthonra valamit, amin tudsz aerob mozgást végezni, meg súlyzókat. Nekem egy mini stepperem van, 3000 Ft-ért vettem használtan, a célnak tökéletesen megfelel, meg vannak súlyzóim, és húzódzkodó rudam. De egy szobabringa sem drága, csak én nem szeretem, meg nagyobb helyet is foglal.

Olvasd el a sárgakapszulát meg a fegyencedzést, és állíts össze magadnak egy étrendet, meg egy edzéstervet. Egyik nap csinálj teljes testes átmozgató edzést a fegyencedzés alapján (fekvőtámasz, húzódzkodás, tolódzkodás, lábemelés, guggolás, híd) a másik nap meg min. 40 perces aerobot, ehhez elég 8-kor felkelned. És hiszed vagy sem, de a mozgástól nem fáradtabb leszel, hanem több energiád lesz egy nap, felpörögsz, jobban bírod majd a strapát. Csak elkezdeni nehéz.

Mielőtt elkezdesz reggel edzeni, dobd be a napi aktuális csirkemelledet egy sütőzacskóba, aztán be a sütőbe. Mire végzel az edzéssel, kész lesz a kajád is. Akár több napra előre is főzhetsz. Egy rántottát 5 perc sincs megcsinálni. Túrót összekeverni mondjuk kakaóval, egy kis mazsolával/magokkal/gyümölccsel meg édesítővel szintén gyorsan megvan. A zabkása elkészítése sem tart órákig, és a variációk száma végtelen. Lehet enni édesen, sósan, gyümölccsel, bármivel - nagyon jó annak, aki szereti. :)

Én sem vagyok időmilliomos két pici gyerek mellett, de jó időbeosztással mindig megoldom. Ha úgy könnyebb, írj tervet, írd le egy papírra, hogy mikor mit fogsz csinálni, és tartsd magad hozzá. Ha leírod, az voltaképpen olyan, mint egy szerződés, amit magaddal kötsz a jobb kinézet és az egészségesebb élet érdekében. Egyébként azzal sincs baj, ha estére esik a főétkezés, és napközben csak csipegetsz, amennyiben a napi kalóriabeviteled alapján deficitben maradsz. Ihatsz napközben fehérjeturmixot pl., de én a túrómat is be tudom vágni akár 5 perc alatt is.

Remélem, találsz hasznos dolgokat a válaszomban. Sok sikert és kitartást kívánok neked. Tudom, hogy nehéz elszánni magad 12 órás munka mellett, de mint már említettem, csak a kezdet nehéz. ;)

2016. jún. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolso! :) koszonom szepen nagyon sok hasznos dolgot talaltam a valaszodban :) mindenkepp utana olvasok minnel hamarabb mindennek ami kell es megyek bevasarolni :) koszonom sokat segitettel :)
2016. jún. 18. 21:56
 9/10 aikiboxer ***** válasza:

Én is pont olyasmire gondoltam, mint amiket a #7-es kifejtett. Nem kell hatalmas edzésre gondolni, otthon lezavarsz egy 40 perces mini edzést reggelente, már jó vagy! Például törzs edzés:

[link]

Popsi:

[link]

Teljes felsőtest egykezes súlyzóval:

[link]

... Én is reggel edzek mostanában, nagyon jó munka előtt; igaz én irodai munkát végzek, de azt legalább hatalmas stresszben.

2016. jún. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! :)
2016. jún. 19. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!