Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mitől lehet eresebb a karom?

Mitől lehet eresebb a karom?

Figyelt kérdés
Elég impozánsnak tartom ha eres a karom. Ezt hogyan tudom elérni? Kisebb súlyokat kell emelgetni?
2010. ápr. 12. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
be kell durrantani az izmot.
2010. ápr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És azt hogyan érhetem el a legkönnyebben? vagy a leghatásosabban?
2010. ápr. 12. 23:16
 3/10 anonim ***** válasza:

Nitrogén-oxid fokozókkal.


Nem káros. Nézz utána a Scitec vagy biotech honlapjain.

2010. ápr. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Lehet költségek nélkül? Vagy ez pénzhez van kötve. Mármint nem szert venni hanem bedurrantani a karom. :)
2010. ápr. 12. 23:19
 5/10 A kérdező kommentje:
Vagy hogyan lehet vérkeringést növelni szerek, és költségek nélkül? Akkor elvileg megduzzadnak az erek. És én ezt szeretném. :)
2010. ápr. 12. 23:35
 6/10 anonim ***** válasza:

az izmot nyilván maga az edzés motiválja, a kiegészítő anyagok csak elősegítik a növekedést, fejlődést.


a "bedurrantó"-elv nagyjából annyi, hogy teljesen ki kell fárasztani egy adott izomcsoportot. ha például vesszük a bicepszedet, akkor szentelj neki egy teljes edzést, ha eddig esetleg más izomcsoportot is edzettél egy alkalommal. csökkentsd az ismétlésszámot, növeld a súlyt, úgy, hogy egy adott súllyal ne tudj többet 5-8 ismétlésnél megcsinálni egy szériában.

2010. ápr. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]


diétával aerob edzéssel,és súlyzos edzéssel tudsz szálkás,eres lenni ha ez volta kérdés,ha nem sorry

2010. ápr. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
a legtöbb lánynak nem tetszik az eres kar, nem értem miért akarod, hogy olyan legyen :S 19/L
2010. ápr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akit én ismerek lány azoknak nagyon bejön, volt hogy eres volt a karom és a barátnőm imádta.
2010. ápr. 14. 20:15
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
és most őszintén, ki a f@szt érdekel h a lányoknak mi jön be?? a lényeg h magadnak tetszel. . . am diéta, aerob, hogy minél szálkásabb legyél. persze nem árt előtte ha tömeget növelsz, mert nem szép az ha van egy 27-es karod ami full eres :DD egy 37-es eresen már inkább jobban hangzik ;)
2010. okt. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!