Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzés mellett súlygyarapodás?

Edzés mellett súlygyarapodás?

Figyelt kérdés

Kb. 4 hete -hosszas kihagyás után- újra elkezdtem edzeni (kardió+erősítő gyakorlatok). 178 cm vagyok, 74 kg-osan álltam neki. Meglepve tapasztalom, hogy most 76 kilót mutat a mérleg... azt hittem szélhűdést kapok, amikor megláttam a kijelzőt. Ez mitől lehet??? A kajára figyelek, szénhidrátot csak délelőtt eszek, de akkor is igyekszem nem a gagyi fajtát enni, sok zöldség, fehérjeturmixot is beszereztem.


Mitől lehet ez és mit lehet tenni ilyenkor?


Minden választ, tanácsot köszönök!


29N


2016. júl. 9. 08:26
 1/5 likebike ***** válasza:
4 hete edzesz ugye a kihagyás után,ilyenkor a súlyod ingadozhat.Eltelik egy kis idő és ha jó a diétád és az edzésed,akkor fogyni fogsz.Még az is lehet,hogy feljött rád némi izom.
2016. júl. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Likebuke: Azért egy nőre egy hónap alatt nem jön fel 2 kg izom. ;)

Én inkább arra gondolok, hogy feltöltődtek a glikogén raktárak, plusz Ch által megkötött víz.

2016. júl. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm Mindkettőtöknek!


Időközben utánaolvastam én is, van igazság mindkét verzióban, még ha 2 kg izmot biztos nem is szedtem fel. :D


Folytatom az edzést és a diétát, remélem hamarosan "átáll" a szervezetem.

2016. júl. 9. 09:33
 4/5 likebike ***** válasza:
Nem is gondoltam,hogy 2 kg izmot szedett fel:).Amúgy igen,víz,izom és egy kis zsír alkothatja ezt a 2kg-t.
2016. júl. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek! :D
2016. júl. 9. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!