Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért mondják sokan hogy...

Miért mondják sokan hogy nincs olyan hogy könnyű meg nehéz csontozat?

Figyelt kérdés
Én is olyan vagyok hogy majdnem 10 kilóval többnek tippelnek az emberek mint amennyi vagyok. 179 centi vagyok 62-63 kiló és 12% a testzsírom,de mindenki ilyen 70-75 kiló közé tippel. Vékony vagyok de mivel hosszú évek óta sportolok izmos testem van,tehát nem értem mivel magyarázható hogy nem akkora a tömegem mint amekkorának kinézek,ha nem azzal hogy könnyű a csontozatom.
2016. júl. 31. 08:55
1 2
 11/14 Cortez70 ***** válasza:
Más az ütés, itt nem erről van szó. Kinézetről beszélek. Vagy komoly súlyzós edzésről. Az ütéshez inkább technika, gyorsaság kell.
2016. júl. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A kigyúrt fazon vélhetően azért ütött keveset, mert egyrészt nem elég gyors (ezekhez a gépekhez pedig az is kell), másrészt vélhetően nem küzdősportolt, tehát fogalma nem volt hogy kell ütni, ütött egy parasztlengőt.


Ettől még ő vélhetően nagyobb tömeget lenne képes megmozgatni mint te, gyk erősebb, csak nem egy speciális helyzetben (ha például erősebben tudod beledobni a dartsot a táblába az összes olyan embernél, aki a táblát sem találja el, ettől még nem lettél erős ;)

2016. júl. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Cortez70 ***** válasza:
A magasugró meg nagyobbat ugrik, sprinter gyorsabban fut, a kézilabdázó pontosabban dob és erősebbet, az úszó meg jobban úszik. Durva mi, kérdező? :)
2016. júl. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Valójában akkor mit akarsz megtudni?


Mert eddig annyi derült ki, hogy az emberek rosszul ítélik meg a tömeged ránézésre.

2016. júl. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!