Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Létezik olyan, hogy könnyű...

Létezik olyan, hogy könnyű csontozat?

Figyelt kérdés

Kevesebb kiló vagyok, mimt amennyinek tűnök. Egy csomó embert ismerek, aki hasonló magassággal, és testzsírral rendelkezik, de sokkal soványabb, és mégis ugyanannyi kiló mint én.

lehetséges, hogy a csontozatom könnyebb?



2015. aug. 17. 14:00
 1/5 HarciCsiga ***** válasza:
Persze
2015. aug. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hülyeség, max 1-2 kiló lehet a különbség 2 ugyan olyan ember csontozata között.
2015. aug. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

vannak akiknek szélesebb vagy keskenyebb a csontjuk, ez is számít mert akik vékonyak azok keskenyebbek alapból

az izmosabbak vékonyabbak mint a zsírosabak

2015. aug. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az izom nehezebb,mint a zsír. Ha valaki véknyabb és izmosabb tőled attól még lehet nehezebb.
2015. aug. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha van nehézcsontozatú, akkor van könnyű is... Én anno 75 kg-os súlycsoportban bokszoltam utánpótlás amatőrben, és én úgy néztem ki, mint egy 69 kg-s a többi versenyzőhöz képest, vékonyabb is voltam, kisebb is voltam. De pl. a szamoaiaknak bizonyítottan nagyon sűrű csontozatuk van. Létezhet ennek az ellenkezője is.
2015. aug. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!