Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sovány vagyok, ha folytatom...

Sovány vagyok, ha folytatom az alábbi dolgokat akkor is soványnak fogok tűnni?

Figyelt kérdés
Sovány vagyok, szerintem genetika miatt, de lehet azért mert volt olyan betegségem ami miatt nem nagyon ehettem olyan dolgojat amitől hízhattam volna, sőt diétáznom kelett ez nem egyszer volt :( Szeretek futni, fekvőtámaszozni, szoktam súlyt emelni és szeretem csinálni az alábbi app edzéstervét: caynax a6w. Ha folytatom ezeket a dolgokat akkor is sovány leszek?

2016. aug. 3. 19:01
 1/3 Cortez70 ***** válasza:
Menjen az erősítő edzés, de többet is kell enned. Izom nem lesz kevés kajából.
2016. aug. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van fekvőtámasz bakom ezzel előnyösebb csinálni? Valamint az mindegy, hogy mit és, hogyan eszek csak többet egyek. Függ ez életkortól is vagy az mindegy, hogy hány éves vagyok?
2016. aug. 3. 19:21
 3/3 Cortez70 ***** válasza:

Jobb bakkal csinálni, mert mélyebbre mész le, nagyobb az útja a munkának. A csuklónak is jobb. De egy idő után kevés lesz a fekvőtámasz.

Kaja: fehérje kell napi kb 2g x ttkg, zsír: 1g x ttkg és szénhidrátból annyi, hogy jöjjön a tömeg, előre nem tudni mennyi kell. Van akinek kell 5-6g x ttkg is.

Szóval nyomasd a húsokat, túrót, tojást, rizst, zabot, tk kenyeret, kölest, bulgurt, zöldségeket, gyümölcsöt, stb. és a zsírokat: magvak, lenmagolaj, oliva.

2016. aug. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!