Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen küzdősport van, amit...

Pszicho88 kérdése:

Milyen küzdősport van, amit értelmes, intelligens emberek űznek?

Figyelt kérdés
Nem szívesen használom ezt a megkülönböztetést, de rettegek küzdősportot választani, ugyanis a box -al kapcsolatban igen rossz tapasztalataim voltak. Ahol edzettem csak romák voltak és ahogy nézegettem a thai box edzéseken is a primitív, bunkó magyarok gyűlnek össze, ergó ez sem lesz az én sportom. Melyiket érdemes választani akkor, ahol jó a társaság?

2016. aug. 13. 20:40
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen ezek gyorsan kikopnak.

Én olyat láttam hogy egy 12 éves gyerek aki 4-5 éve ott volt szétvert egy 14-16 év körüli srácot, mert asszem játszotta az agyát, és poénból mentek egyet :D

2016. aug. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 Zedo Aragaya1 ***** válasza:
100%
Igen, ez tényleg jó kérdés. Mehetsz oda is, ahol a levegőt kavarják, de mehetsz olyan helyre is, ahol megy az adok-kapok, de norm keretek kozott. Ha jó az edző, meg a csapat, akkor ez barhol megoldható. Lehet, hogy elit társaságban vtok, de csak a levegőt kavarjátok, akkor élesben semmit se fogsz tudni. Viszont ha lemesz 1 kicsit karcosabb emberek köze, viszont van sparring, akkor ott élesben se esel kétségbe. Az ilyen helyeken ha van jo edző, jó a banda is, megtanulják a tiszteletet, a fergesse meg ugyis kihullik az elején, mert csak keménykedni akar, de azt ott nem kapja meg. Ráadásul lehet fejlődni tanulni is.
2016. aug. 15. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 Zedo Aragaya1 ***** válasza:
100%
Láttam, hogy a muay thait emlitteted. Köztünk legyen mondva az is a való világ, de pont ezért akarok oda menni most, mert ott van sparring, föl tok készülni 1 utcai szitura, viszont előtte karaten, meg wing-tchunon csak a levegőt kavartuk, meg rögzített szitukat gyakoroltunk.
2016. aug. 15. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Ha csak mint sport érdekel, időtöltésként és nem akarod éles helyzetben használni ( itt említeném meg, hogy 9 év judo, 5 év kempo, 4 év baranta van mögöttem, de soha nem kellett utcán használnom... mivel azért nem egy gyakori dolog, hogy megtámadják az embert...)

Szóval ha csak egy sportot keresel,ahová garantáltan nem parasztok járnak, még ha sok köztünk a nagydarab szakállas fickó... baranta.

2016. aug. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
9%
barantával nem érsz el semmit, kicsit erősödsz de nem véded meg magad vele . .
2016. aug. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
és állítottam mást?
2016. aug. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Igaz, bocsánat.

Csak szerintem ha küzdősportolni akar akkor számít neki az önvédelem.

2016. aug. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
74%

Lepontozni nem értem mit kell . .

Mert félreértettelek ? Nagy hiba tényleg.

Bár inkább a kérdező volt mert megírtam az igazat.

Jólvan, álltasd magad, mennnyél heti 2 kungfu-ra egy tornateremben ahol még szőnyeg sincs, tanuljál meg japánul oszt hidd hogy kemény vagy. Csak mondom hogy fele annyi férfiasság se lesz benned mint azokban a "bunkó magyarokban", meg "cigányokban".

Pontozz le nyugodtan, én max 0%-os leszek, te meg egy áldozat, aki meg is érdemli, mert ha mást akarna kilépne a komfort zónájából!

Tudom hogy te pontoztál le ne mentegetőzz.

2016. aug. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Én csak a karatét ismerem. Világ életemben azt csináltam. Versenyzek is.

De nem csak a levegőt kavargatjuk. Amikor verseny időszak van, akkor tök mind1, hogy indulsz-e a versenyen, mert akk is a versenyzőkkel edzesz. Általában (ha normálisan csinálod) mindig kék zoldek vagyunk és csak edzés. Nem telje s erővel gyakorlunk.

Ha jó vagy es felkészült a versrnyre és elinditanak akkor is szét vernek. (Akkor is ha 1. leszel)

Szoval elég kemény ez is.

2016. aug. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Nálunk is normálisak voltak a cigánygyerekek, az edző gondoskodott róluk, hogy pl. rendesen tanuljanak is az edzések mellett. Egyébként ha tényleg meg akarsz tanulni verekedni, akkor ilyen kevésbé "jól szituált" emberek között érdemes edzeni, akik nem fogják vissza magukat a ringben és nem ijednek meg egy-két pofontól.
2016. aug. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!