Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen küzdősport van, amit...

Pszicho88 kérdése:

Milyen küzdősport van, amit értelmes, intelligens emberek űznek?

Figyelt kérdés
Nem szívesen használom ezt a megkülönböztetést, de rettegek küzdősportot választani, ugyanis a box -al kapcsolatban igen rossz tapasztalataim voltak. Ahol edzettem csak romák voltak és ahogy nézegettem a thai box edzéseken is a primitív, bunkó magyarok gyűlnek össze, ergó ez sem lesz az én sportom. Melyiket érdemes választani akkor, ahol jó a társaság?

2016. aug. 13. 20:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

19!

Én nem szidtam egy stílust se (jó a barantát igen) hanem az adott edzéseket.

Mondjuk meg őszintén előbb tartanak tornatermekben karatét, kungfut ami semmit nem ér, mint boxot, thai boxot.

Ha nálatok kemény a karate, örülök neki, de ennyi erővel már oda se menne a kérdező, mert ott is ugyanúgy van bunyó mint a box teremben, ezáltal gondolom vannak már ott is "primitív, bunkók".

2016. aug. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

A kérdező vagyok.

Örülök, hogy ennyi hozzászólás összegyűlt.

Elnézést ha bármit megbántottam a primitív jelzővel.

Nem sértésnek szántam.


Leírhatnám másképp is, de abba ugyanúgy bele lehetne kötni. Nálam van aljas ember és van jóindulatú ember.

Szeretnék olyan küzdősportot találni, ahol jóindulatúak az emberek és jellemileg korrektek. Amilyen az edző olyanok a tanítványok is. Ez nagy vonalakban igaz is.


Imádom a Van Damme filmeket, maga a karaktere tetszik a legjobban. Tudom, hogy ezek csak filmek, viszont ennek a karakternek, amit képvisel, ha ennek a töredéke meglenne bizonyos edzőben, én ahhoz szívesen eljárnék és nem érdekelne a pénz.

2016. aug. 16. 23:03
 23/26 anonim ***** válasza:

Figyelj, aki 5 éve ott van nem hiszem hogy rosszindulatú, max nagyképű, de azokból több van a dràga dojokban.

De egyébként se lehet azt hogy rossz ember nem jàrhat edzésre, mert az ilyenek még az edző előtt legalàbb megjàtszàk magukat. Meg ez a való élet, nem az van hogy a jó fiú küzdősportol, és a rosszakat elveri, pont hogy a rosszk mennének inkàbb az ilyen helyekre. És 3 dolog történhet:kikopnak és maradnak a jók, ott maradnak és megvàltoznak, vagy ott maradnak és veszélyesek is lesznek màr (de még ezek is tisztelik az edzőtàrsat)

2016. aug. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Engem konkrétan az érdekelne, ha valaki Heves megyében volt már olyan edzőnél, bármilyen küzdősportról is beszéljünk, aki nagyon korrekt, jó szándékú, normális, az privátban írja meg nyugodtan és számításba veszem, mint lehetőséget.


Vitatkoznék azzal, hogy csóri helyeken normálisak az emberek és a drága helyeken tahók és nagyképűek.

Sok ellenpéldám van és azért ez nem állja meg a helyét.

2016. aug. 17. 21:09
 25/26 anonim ***** válasza:
Nem ezt mondtam, inkább te mondtad hogy a csóri helyeken tahók vannak, a drágán meg arisztokrata terminátorok.
2016. aug. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

Heves megyében nem vagyok jártas, csak azt tudom, hogy a Magyar Sotokhan Karate Egyesület székhelye ott van Egerben, ott 2 dojo is van, és ott kedvesek az emberek :D

De ne az emberek miatt ne válassz egy sportot

2016. aug. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!