Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok Szerintetek mi a...

Lányok Szerintetek mi a megfelelő sport egy 13 éves lánynak?

Figyelt kérdés

2016. aug. 25. 08:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Amit szeret es szívesen csinál.

Pl kézilabda :)

2016. aug. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Bonnie2019 válasza:

Én is 13 vagyok, és eddig kosaraztam. De a lovaglást, az íjászkodást, és a karatét is szívesen kipróbálnám. :)

Ami érdekel. Szerintem ebben a korban nagy lesz az érdeklődési körünk, így jó mindenbe egy kicsit belekostólni.

2016. aug. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek a többiekkel, ami te szívesen csinálsz. :) Szerintem a tánc, leginkább a balett a legjobb sport/művészet.
2016. aug. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Bonnie2019 válasza:

Kettes vagyok. A tánc is hatalmas szenvedélyem és szerintem hasznos is. Én személy szerint sose jártam táncra, mindig otthon illegettem magam a tükör előtt és zenére ugrándoztam 😊

Aztán már egy számot végig támcoltam a saját koreográfiáimmal.

A tánc, ha egy kicsit belejössz, a feszültségtől és megszabadít, és örömödet találhatod benne. Csak a kedvenc zenédet kell bekapcsolni, és szabadítsd fel magad a rimutsra. 😉

2016. aug. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!😊 És Szerintetek milyen fajta tánc a megfelelő?
2016. aug. 27. 08:44
 6/8 Bonnie2019 válasza:
Nos attól függ melyik a szimpi és melyikkel tudod a legjobbat kihozni magadból. Amúgy bocsi, ez lehet, hogy kicsit bunkó kérdés, de mennyire tudsz táncolni. Eszemágában sincs megbántani, csak, hogyha jól csinálod, akkor egy egyesületbe is elmehetsz, és versenyezhetsz 😊
2016. aug. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Bonnie2019 válasza:

[link]


Itt a táncfajtákat írják le.

2016. aug. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válasz író, egyáltalán nem volt bunkóság, hogy megkérdezted. Egyébként szerintem egész jól táncolok, pár éve rock and rollt táncoltam, az nagyon tetszett és jó is voltam benne. Amúgy Köszi, hogy leírtad a táncfajtákat így könnyebben tudok választani😊😉
2016. aug. 27. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!