Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megfelelő edzésnek vagy...

Megfelelő edzésnek vagy valamit változtassak?

Figyelt kérdés

Heti 3szor jarok BJJ edzesre(hetfo, szerda, vasarnap) csak ugye ettől nem erősödöm annyira és elég vézna vagyok szóval arra gondoltam hogy mellette kedden, csütörtökön kondiparkba járnék az alábbi gyakorlatokkal:

-fekvőtámasz 20

-tolodzkodas 10

-vizszintes huzas 10

-huzodzkodas 5

A végén egy futás

Mellette tömegnövelő turmixot iszom, edzés után is szoktam bár annak nincs olyan sok haszna gondolom. Étrendem nagyjabol rendben, kerülöm a pékárukat a kenyeret és a cukros dolgokat általaban kuszkuszt eszem vagy krumplit csirkemellel vagy valamilyen hallal

17F 66kg



2016. márc. 1. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Mert szerinted mikor van ertelme turmixot inni reggel? Ettol se fogsz nagyon izmosod az biztos lehet valamit felszedsz de nem lesz szamottevo
2016. márc. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor ha sulyzos edzest vegzel. Akkor mitol leszek izmos, szalkas testalkatu? Ezert tettem fel a kerdest hogy biztos hibas es a hozzaertok kijavitjak...
2016. márc. 1. 19:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Ettol is lehetsz izmos de tobbet kell belole csinalj es hagyd el a futast
2016. márc. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!