Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Férfiak és a lovaglás?

Férfiak és a lovaglás?

Figyelt kérdés

Lenne egy érdekes kérdésem, de kérlek ne röhögjetek ki, mert komoly kérdésnek szánom!Én nő vagyok, és van egy férfi lovas tanítványom, kezdő még teljesen csak az alapokat tanulja, de mindig arra panaszkodik hogy kényelmetlen neki "ott". Főleg ügetésben, de lépésben se túl jó.Mivel nő vagyok ezért sajnos fogalmam sincs ez hogy "zajlik" a férfiaknál, hogy oldják meg ezt a jellegű problémát. De szeretnék segíteni neki hogy ne egy "herélésnek" élje meg a lovaglást!

Esetleg ha hátrébb dől, vagy lovas nadrágban lovagol (mert még farmerban lovagol csak most kezdte)?

Mert direkt alacsony kápás nyerget adok neki és egy tényleg "hintaló" mozgású lovon tanul, de persze mivel csak most kezdi és nem biztos a könnyű ügetése és nem mindig találja meg a ló ütemét futószáron, ezért elég kellemetlenek érzi.

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!


2010. ápr. 21. 21:22
1 2
 11/11 Máté T. válasza:
Szerintem nem az alsóneművel van a baj hanem a nadrággal.
2010. júl. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!