Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Üdv! Hogyan maradhatok motivált?

Üdv! Hogyan maradhatok motivált?

Figyelt kérdés

Kissé túlsúlyos vagyok. A legnagyobb problémám az hogy a zsír, ami a combomon van kezd rárakódni a térdemre és megkeseríti az életemet. Nem merek szoknyát felvenni, ami térd feletti, kellemetlenül érzem magam, szinte depressziós vagyok. Még a barátom előtt is szégyenlem, még akkor is ha soha egy megjegyzést nem tett rám. Sokat sírok és dühös vagyok magamra, hogy akárhányszor eldöntöm, hogy edzeni kezdek és rendesen eszek, soha nem tartom be több, mint egy hétnél. Egészségügyileg meg annyi a gond hogy fájnak a térdeim, izületeim és ez szerintem a súly miatt amit el kell bírnia. 175cm/78kg vagyok. Kérlek osszátok meg velem a ti sztoriaitokat, hogy sikerült megszabadulni a feleslegtől ill. ha ugyanebben a cipőben jársz talán egymást tudnánk támogatni és "versenyezni" ki marad motivált a legtovább. haha Kellemes napot!

M



2016. szept. 10. 00:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit teszel annak érdekében, hogy ez a helyzet változzon?
2016. szept. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elhatàrozom hogy mostantól kondizni fogok. El is megyek kètszer is egy hèten de amikor munkàban elfàradok megint csak nem lesz kedvem. Kèt teljes munkaidős munkahelyem van. Fodràsz nappal, ètteremben este.
2016. szept. 10. 12:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem sincs időm kondiba járni, meg elég drágák arra ahol lakom, így én vettem otthonra súlyzókat. Decathlonból nagyon jó áron lehet rendelni.


Mindenesetre először érdemes lenne beszélned egy személyi edzővel, hogy hogyan kezdj neki.

2016. szept. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!