Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tegyek ha egyáltalán nem...

Mit tegyek ha egyáltalán nem vagyok motivált arra hogy elkezdjek edzeni, pedig tudom hogy kéne?

Figyelt kérdés
nem vagyok túlsúlyos, de azért még rám férne az edzés. régebben is mindig elkezdtem edzeni, akkor mindig motivált voltam. aztán olyan néhány hét után mindig abbahagytam. viszont most jutottam el oda, hogy semmi sem motivál. sem motiváló képek, vagy videók, sem maga a tudat hogy jobban néznék ki tőle. nektek volt ilyen időszakotok, és hogy találtatok rá megoldást?
2016. ápr. 26. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ezért is híztam el durván. Aztán egy kattanás az agyban, full életmódváltás, és nincs szükségem motivációra, én már így élek, ennyi.
2016. ápr. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Engem az motivál, hogy jól nézek ki.


Világéletemben jól néztem ki, de 28 éves vagyok, már többet kell tenni azért is, hogy csak simán jól nézzek ki. De rájöttem, hogy még annál is jobban lehet kinézni. És én kurvä hiú vagyok, úgyhogy nem akarok rosszabbul kinézni, mint amire lehetőségem van. Ez adja az energiát. :)

2016. ápr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha még az sem motivál, hogy jobban nézz ki, akkor semmit ne tégy. Ennek belülről kellene jönnie.
2016. ápr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Akinek a motiváló képek/videók/idézetek kellenek, az nem motivált.

Majd csinálod, amikor motivált leszel.


Most pedig csinálj olyat, ami most motivál. Én pl más sporttal kezdtem és mikor gyengének éreztem a combom, elkezdtem súlyokat emelni, nyomni. Eleinte garázsban haverokkal guggoltunk meg ilyenek lófsz súlyokkal, aztán szépen épült a dolog.

2016. ápr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt.De nem néhány hét után. Másfél év után éreztem úgy,hogy elég volt. Abba is hagytam pár hónapra, aztán amikor azt éreztem, hogy már élni sincs erőm, akkor újrakezdnem. Érezhető a minőségi javulás az életemben. Én leszarom, hogy hogy nézek ki, másodlagos dolog.
2016. ápr. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!