Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen mozgás/edzés illik...

Milyen mozgás/edzés illik hozzám? Mik ajánlatosak kis túlsúlyhoz? Önbizalom növeléshez, állóképességnöveléshez?

Figyelt kérdés

Lány vagyok,erős csontozatú vagyis genetikailag kövèr

Sokat fogytam vagy 20kg-t egy èv alatt

Szeretnèk fogyni mèg de erősödni vagyis akkor gondolom a kettő együtt szálkásítani. Jókat eszem mármint egèszsèges èteleket, számolom a kalóriákat ès mindig megnèzem mibe mennyi van. Hajlamos vagyok ezt túlzásba vinni mármint hogy van hogy nem merek bűnözni mert akkor úgy èrzem el kell mennem lemozogni. A problèma az hogy nincs hova. 163cm vagyok ès 70kg. Úszok jelenleg,ès futni járok a baj hogy felváltva de mègis unom. Valami izgiset szeretnèk újat kipróbálni

Mindenhol van feleslegem nem látszik annyira de èn tudom hogy ott van ès izmot szeretnèk oda

Szóval egy jó kis zsírègető edzèsforma kène amit suli után tudok csinálni ès min 90perces. Lehetnek fizetősek is

Vidèki vagyok Pest megye:)



2016. szept. 13. 21:37
 1/2 anonim válasza:
nem akarsz kipróbálni küzdösportokat? Azok növelik az önbizalmat és nagyon jó zsírégetö, izomépítö edzésformát nyújtanak :)
2016. szept. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pl?
2016. szept. 14. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!