Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy legyek erős?

Hogy legyek erős?

Figyelt kérdés
Nagyon gyenge vagyok. Egy 14 éves srác is letudna nyomni szkanderban 16 éves létemre. Mit tegyek? Hogy legyek erős, jobb mint az átlag 16/f 57kg
2016. okt. 17. 20:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kezdj el hízni, elsőnek. Ajánlom, hogy indulj el kondiba, vagy akár otthon is írhatsz össze magadnak gyakorlatokat. Hasprés, fekvőtámasz, plank, guggolások, stb.
2016. okt. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Legjobban az idegrendszer edzésével érhető el az erő.Minél erősebb az idegrendszer annál erősebben tudod "összehúzni" az izmaidat.
2016. okt. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyél rendesen és eddz.
2016. okt. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2 hete kezdtem újra edzeni, előtte 4 hónapot jártam nem volt külön étrend gondolom ezért nem volt semmi hatás. Most viszont arra.jutottam hogy szteroidot fogok venni ami meg 5x az erőmet (ismerősöm is használó ő mondta)
2016. okt. 18. 21:33
 5/11 anonim ***** válasza:

Jó gondolat 16 évesen szteroidokat használni...

30 évesen pedig 60 éves szintű tesztoszteronnal rendelkezni...Ha egyáltalán addig a szerveid bírni fogják és nem állnak le egymás után...

2016. okt. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak kezdő löketnek kell, később majd leteszem, nem hiszem hogy olyan baszott káros rövid távon a mellékhatása meg csak agresszió
2016. okt. 18. 22:20
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik, hogy csak egy picit szedek és utána leteszem...

Az első tabletta lenyelésével vagy az első injekciótól a hormonrendszered elkezd leállni(minek termeljen amikor kívülről is betudod vinni a szervezetedbe?)

A szteroidot idős embereknek szokták felírni az orvosok és pedig azért mert nekik a testük már nem annyira rugalmas hogy elegendőt termeljen a szervezetük.(persze nem minden esetben van így, valakinek a betegsége miatt is.De csak akkor írnak fel ilyen gyógyszert ha már nagy a gond)


Arról nem is beszélve mennyi negatív oldala van ennek az egésznek...Az első talán, a golyóid összezsugorodnak, meddővé válhatsz(nem lehet gyereked), fogak kihulása, rossz közérzet(depresszió), öngyilkosságra való hajlam stb.


+Csak egy gyenge elméjű ember nyúl a szteroidokhoz!Ne feled!Elsőnek mindig az egészség legyen a szemed előtt!Mert mit ér a nagy erő, a nagy izmok ha közben a szervezeted gyenge?Hanyagold a szteroidokat és dolgoz keményen a nagy erő, nagy izmokért ami nem csak pár hónapig tart, hanem egy életen át!


UI.: Tudom, hogy ezt egy picit túlreagáltam, bocsánat érte.

2016. okt. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Semmi baj, bírom a kritikát, meggyőztél nem fogok szteroidot szedni. De mi keratinnal? Tömegnövelővel fehérjékel? Ezeket ismerem, a keratin kivételével tudom hogy ezek egészségesek. De akárhogyis a célom az hogy legyen bennem egy normális erő és ne olyan gyenge legyek mint a harmat
2016. okt. 18. 23:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Tömegnövelőt ne vegyél, sok benne a cukor. Sima fehérjepor az oké. Kreatinnal sincs baj. De először étrend legyen.
2016. okt. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A szteroidtól maradj távol és toljál be 3 kiló mennyiségben jó zsíros húsokat. Abból jön majd a súly, amiből alakul izom.
2016. okt. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!