Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes hetente...

Szerintetek érdemes hetente kétszer eljárni ilyen funkcionális köredzésre? (több infó lent)

Figyelt kérdés

4000 Ft egy hónapban, hetente 2x van, és nyilván edző tartja az órákat. A honlapon úgy írják hogy különböző eszközökkel, és saját testsúlyos gyakorlatokból összeállított köredzés.

Mivel még sosem voltam edzőterembe (sőt, kb 2 éve szinte egyáltalán nem mozogtam semmit sem), így jobbnak találom ezt így fix időpontban, edző folyamatos jelenlétével, minthogy egyedül szerencsétlenkedjek egy konditerembe (sajnos nincs senki, aki eljönne velem).

Komoly céljaim ilyen területen nincsenek, csak szeretnék egy kis szellemi, és testi felfrissülést, mert mostanra eléggé begyepesedtem.



2017. jan. 6. 20:27
 1/5 A kérdező kommentje:
19/F
2017. jan. 6. 20:27
 2/5 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg jobb választás a kiscsoportos személyi edzés, ahol egyénileg állítanak nekem össze egy tervet?
2017. jan. 6. 20:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó lesz.
2017. jan. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, nem is túl drága.
2017. jan. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez remek ár.

Elmentél végül?

2017. márc. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!