Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez lehetséges? 3gramm szénhidr...

Ez lehetséges? 3gramm szénhidrát per testsúllyal, napi 1 óra gyaloglással szépen fogyni?

Figyelt kérdés
4 hónapja diétázom, de mivel a nagy testsúlyom miatt szégyellem magam, hogy konditerembe járjak, annyi mozgás van az életemben, hogy munkára gyalog megyek, ami fél óra egyirányba, napi szinten tehát 1 órányi, egyébként elég tempós gyaloglás. Nem is tudtam, hogy mennyi a napi szénhidrát bevitelem, ezért kiszámoltam, és megdöbbentem, hogy 3gramm per testsúly. És olvasgatom, hogy 2, sőt 1 gramm per testsúllyal kell diétázni. Én így is kb 1 kilót fogyok hetente. Ez mennyire szokványos?
2014. máj. 18. 10:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt hozzátenném, hogy rendkívül gyorsan tudok hízni, akár 10 kilót is egy hónap alatt - ezzel csak az anyagcserémre akartam utalni
2014. máj. 18. 10:16
 2/7 anonim ***** válasza:
Van aki 3-4g x ttkg-al is fogy. Ez egyéni genetika-függő dolog. Szóval szokványos, semmi extra. És eleve az összkalória bevitel számít, lehet, hogy nálad a fehérje az nem sok és a zsír sem. Így viszont még jóhogy fogysz annyi ch-val, ha nincs meg az összkalória.
2014. máj. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Konditerembe ne szégyellj menni, jár oda mindenféle ember :)
2014. máj. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az izomépítés jó fogyasztó
2014. máj. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hízékony emberként 3g/ttkg ch-t eszel?


Szerintem így nem fogsz szépen fogyni, de ezt nem lehet előre megjósolni..

2014. máj. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha hízékony vagy és diétázni akarsz, 3g CH baromi sok. Folyamatosan csökkentsd a szénhidrátot, ahogy haladsz előre a diétával. Én 1-1,5g CH környékén tudok hatékonyan fogyni, jelentős izomvesztés nélkül. Én is endomorph vagyok.
2014. máj. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6: ez nem terv, ez a múlt. 4 hónapja betartok bizonyos szabályokat (semmi cukrozott étel, fehér liszt helyett rizs, esetleg teljes kiőrlésű liszt stb.) és több mint 15 kilót fogytam már. És meglepődtem, amikor utólag kiszámoltam a napi adagokból, hogy ez 3 gramm CH/kilogramm.

A hízékonyságot pedig csak azért hoztam fel, mert az, hogy borzasztó gyorsan tud tárolni a szervezetem, talán azt is jelenti egyben, hogy gyorsan le is adja.

2014. máj. 18. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!