Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Helyes étrendel és otthoni...

Helyes étrendel és otthoni szabad súlyos edzéssel véleményetek, tapasztalatotok alapján lehet egy elfogadható fizikumot hozni?

Figyelt kérdés

Nyilván nem egy konditeremben edző személy fizikumára gondolok, hanem egy kissebb izomtömegű, de száraz fizikum, amin azért látszanak az edzés jelei.


A szabad súlyos, otthoni edzés alatt fakvőtámaszokat, hasizom gyakorlatokat, húzódzkodás, egylábas vádlit(némi nehezékkel) értek. Heti 2-3 alkalommal futni, biciklizni, úszni kardio gyanánt.

Egyedűl combot vagyok hajlandó elmenni konditeremben edzeni, de még lehet azt is mogaldanám szabad súlyal.


Helyes étrend pedig, kiszámolt fehérje és szénhidrát. Tápkieg nincs, de ha vennék is edzés után innám csak.


Személyszerint sportos alkat vagyok, régen testépitettem, de sajnos egy baleset miatt többet nem fogok birni akkora súlyokat mozgatni, de viszont azt se birom nézni, ahogy szép lassacskán bezsirosodok.

Ezért gondoltam valami ilyen dologba belekezdeni. Felosztanám heti 3-4 napra a magam kreált edzéstervet, kardiót meg ehez igazitanám.



2017. jan. 29. 15:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet. Ami a combot illeti, otthon végezhetsz egylábas guggolást. (Ha tudsz.)
2017. jan. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!