Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a leghatekonyabb...

Melyik a leghatekonyabb zsiregeto testmozgas?

Figyelt kérdés

Dietazni kezdtem ,mert fogyni szeretnek foleg comb belso reszebol es csipobol (uszogumi). Regen nagyon sportos voltam csak jottek a csaladi gondok es nem volt idom sem es kedvem sem sportolni. Az idegtol folyton csak ettem es ettem mar hiztam 10 kilot . Amikor elmegyek a nagytukor elott furdes utan egyszeruen megundorodom magamtol , hogy hogyan " sullyedhettem" idaig. Mar megoldodtak a csaladi problemak nagyabol es mar nem is stresszelek annyit de az eves nem maradt abba. Valamiert napkozben nem tudok enni viszon este meg kifosztom a hutot es akar fel kilo kenyeret is bevagok. Tudom ez a legrosszabb dolog amit tehetek :/ A kenyeret nagyon nehezen tudom elhagyni de szerintem menni fog. Arra gondoltam hogy elmegyek az egyik osztalytarsammal kondiba futopadon futni , hogy a zsirfelesleg fogyasnak induljon. Gondoltam mar a biciklizesre is . Melyik lenne a legjobb, leghatasosabb ? Melyikkel tudok gyors valtozast elerni? Az igaz ha foliaval korbetekered magad akkor gyorsabban izzadsz ezaltal gyorsabban is fog centibe lemenni a zsir?

Boccs ha hulyen hangzik a kerdes de fogynom ezidaig sosem kellett es nem tudom hogyan is mukodik mindez.

Valaszokat elore is kossz.

17/F



2017. febr. 5. 11:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy mit mozogsz, ha elég intenzív. A fogyás főleg az étkezésen múlik. Amíg az nincs rendbe rakva, csinálhatsz bármit.


"Az igaz ha foliaval korbetekered magad akkor gyorsabban izzadsz ezaltal gyorsabban is fog centibe lemenni a zsir? "


Nettó baromság. Max egy kis víz megy ki, de azzal nem vagy előrébb.

2017. febr. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kössz a valaszt
2017. febr. 5. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!