Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kinevetnének, vagy nem vennéne...

Kinevetnének, vagy nem vennének komolyan, ha így bemennék egy konditerembe?

Figyelt kérdés

Sajnos nem nőttem valami nagyra, 152 centi vagyok, és alig 40 kiló. Soha nem bírtam hízni, pedig nem eszek keveset. A lábaim olyanok, mint a pálcikák, a karomat simán körbeérem... Ez nagyon zavar engem, és változtatni szeretnék. Eddig hízni próbáltam, de nem tudtam, aztán belegondoltam, és zsír helyett talán jobb az izom... Fekvőtámaszra gondoltam, de egy sportoló ismerősöm szerint az nem ér semmit, menjek kondiba.

De szerintem nagyon furán néznének rám ott, mit keres ott az a kislány? :(


17/L



2017. febr. 23. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem néznek rád furán. Konditerembe nem csak kigyúrt kopaszok járnak, hanem fogyni vágyó negyvenes családanyák és más teljesen hétköznapi emberek is.

Viszont ha zsírt felszedni nem tudtál, akkor az izommal kb ugyanolyan nehézségeid lesznek. Ettől függetlenül menj nyugodtan, biztosan tudnak segíteni étrendben is.

2017. febr. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nézd én 16 éves fiú vagyok és habár OK alakom van nem láttszik rajtam túlságosan, hogy edzek és észrevettem, hogy ha én megemlítem, hogy kondizok akkor kuncognak,(mintha úgy működne, hogy ránézel a súlyzóra és máris swarzenegger lennél és nem egy folyamat lenne) de ha egy jobban kisportolt kortársam beszél effélékről akkor komolyan veszik. Van az embereknek egy ilyen hülye szokásuk pl:tülsúlyos osztálytársamat kinevették amikor mondta, hogy vettek mindenféle kondigépeket. Le kell tudodmitcsinálni velük és egyébként se mennek oda hozzád az edzőterembe kinevetni az ottlévők.
2017. febr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!