Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futással lehet erősíteni a...

Avalentin kérdése:

Futással lehet erősíteni a vadlit? SOS

Figyelt kérdés

Azt szeretnem kérdezni hogy ha futok akkor fog szalkasodni a labam, testem? Es vegyek e feherjeport, ISO whey zerora ondoltam

Ez fog segíteni szalkasabb, erősebb vadli eleresehez?

Futas alatt sprintekre is gondolok mert azok fejlesztik jobban a vadlit ugy tudom!



2017. márc. 13. 19:38
 1/2 anonim válasza:
Az állóképességedet nagy mértékben fogja fejleszteni, de láthatóan nagyobb izmokat nem fogsz tudni vele elérni, saját testsúllyal nem tudsz izomzatot építeni. Edzőtermi gépes gyakorlatokkal tudod erősíteni. Igen, egyébként ihatsz, az Iso Whey Zero, a Nitro Whey Pure laktózmentes változata, mindkettő megfelelő lesz. Az adagja reggel 1 shake, és edzés után 1 shake
2017. márc. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fölösleges fehérjét inni, csak hozzáértőknek ér valamit. Amúgy edzzél normálisan, mellette sprintelgethetsz.
2017. márc. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!