Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Azt tervezem, hogy heti 2x...

Azt tervezem, hogy heti 2x eljárok majd konditerembe 1-2 órára edzeni. Ez elég lesz ahhoz, hogy formálódjak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok túlsúlyos, alapvetően jó az alakom, csak egy kicsit szeretném feszesíteni a combom, fenekem, hasam, meg esetleg a karom is.
2010. máj. 11. 01:12
 1/6 anonim ***** válasza:

elég lesz, hidd el


csak a probléma az hogy nem máról holnapra fogsz változni hanem mondjuk félévente vehetsz majd észre magadon változást,


ez az amit sokan nem bírnak ki!

2010. máj. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég lesz, de ha lemész terembe, ott lesz, aki segít, hogy elérd a célod. Ha jó helyre mész, még edzéstervet is kapsz. Kitartás!
2010. máj. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Egyébként mennyi edzés szükséges ahhoz, hogy esetleg pár hónapon belül már érezhető legyen a hatás?

2010. máj. 11. 09:46
 4/6 anonim ***** válasza:

az attól függ hogy mit akarsz elérni. Ha eddig nem sportoltál semmit, akkor lesz változás. Ha eddig nem sportoltál intenzíven és a teremben intenzíven fogsz akkor is. Ha csak lötyögsz akkor nem.

Persze még csomó fontosabbnál fontosabb dolog van az eredmény felé, például táplálkozás, és pihenés, csakhogy a legfontosabbakat említsem.

2010. máj. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
első pár héten nagy lesz a változás, ezután mintha leállna a növekedésed, de ne aggódj, ha kitartasz, lassan de biztosan folytatódni fog!
2010. máj. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Aktívan nem sportoltam már jó pár éve, "lihtosabb" mozgásokat végeztem csak az utóbbi időben (sokat sétálok, illetve itthon szoktam kicsit tornázni, na meg napi többször megmászom a 4 emeletet).

Amellett, hogy kicsit feszesebbé szeretném tenni magam, azt is szeretném, ha általánosságban energikusabb, fittebb lennék a kondizásnak köszönhetően.

2010. máj. 12. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!