Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha valaki nem szeret sportolni...

Ha valaki nem szeret sportolni és unalmasnak tartja a sportolást, az miért van? Hogyan lehetne megszeretni a sportolást?

Figyelt kérdés

2017. márc. 29. 07:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Keresel egy olyan sportot, ami mégiscsak érdekel és szereted... más lehetőség nincs.
2017. márc. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Unalmasnak tartja"

Sok olyan emberrel találkoztam, aki pl unalmasnak tartja, hogy 40 percen át fusson, de még egyel sem akiszerint unalmas lenne pl raftingolni...

Szóval válassz tényleg olyan sportot, ami érdekel...

2017. márc. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én erdőben szoktam kerékpározni.Van hogy zenét is hallgatok közben.Rendkívül fel tudja tölteni az embert.Javaslom,ezt próbàld ki egyszer.Nyàron meg vízpartot is útba ejtek,és úszom egyet.
2017. márc. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

vagy válassz olyan megterhelőt,hogy ne legyen időd ilyeneken agyalni edzés közben.

amúgy azért van,mert kényelmes neked a komfortzóna.

az abból kilépés pedig kihívás elé állítana,fejlődésre kényszerítene ami energiabefektetéssel és konfrontálódással is jár többnyire.

te pedig igyekszel kerülni az ilyesmit.

2017. márc. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!