Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudtok ajánlani futáshoz...

Tudtok ajánlani futáshoz sportmelltartót? Kipróbáltam már egy párat, de egyik sem volt az igazi, pedig vettem drágán is. Érdemes kisebb méretet választani?

Figyelt kérdés
Szívesen el kezdenék futni, de vagy azért fáj a mellem futás után, mert nem tart elég jól a sportmelltartó vagy mert túl szorosra állítom. 80D-s melltartót hordok.

2017. ápr. 8. 14:33
 1/2 anonim válasza:

Decathlonban lehet kapni Kalenji fajtat, az nekem bejott, de nekem kisebb mint neked

Van olyan ismerosom is, aki egybe nem erzi jol magat, ezert talan ha kettot veszel fel, ugy lehet jobb lesz.

2017. ápr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, a kalenji-t próbáltam én is, még talán az a legjobb azok közül, amik itthon vannak, megpróbálom akkor kettővel, köszi a tippet!
2017. ápr. 8. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!