Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzést javasoltok?

Milyen edzést javasoltok?

Figyelt kérdés
Elkezdtem egy guggolásos edzsésprogramot, és nemsokára a végére érek. Nagyon tetszik, és még engem is sikerült mozgásra bírnia, de hamarosan vége (30 napos) és szeretnék valami intenzívebbet, ami folyamatosan növeli a guggolások számát. A 30 nap 280 lesz a guggolások száma. Mit javasoltok? Előre is köszönöm a válaszokat

2017. ápr. 10. 22:09
 1/5 Cortez70 ***** válasza:
Ezzel semmire nem mész. A terhelést kell növelni, nem az ismetlesszamot. Súllyal kellene guggolni.
2017. ápr. 11. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Erő-állóképességet növelted, növeled.

Az jó.

Teljes testes edzés?

2017. ápr. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első:

Ohh ezt nem tudtam. Milyen súlyt javasolsz? És milyen technikát?

2017. ápr. 11. 12:22
 4/5 Cortez70 ***** válasza:
Akkora súly kell, amivel éppen megy az adott gyakorlatból sorozatonkent 8-12 ismétlés. Ha te most 15 kilóval tudnál guggolni tízet egy sorozatban, akkor neked most az a súly a jó, később meg menni fog sokkal többel is. Ruddal (kétkezes sulyzo) könnyebb guggolni, így az a megfelelőbb, de egykezessel is megoldható. 4-5 sorozat elég, majd pár sorozat kitörés és meg is vagy.
2017. ápr. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. ápr. 11. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!