Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányoknak milyen, , küzdősport...

Lányoknak milyen, , küzdősportot''ajánlanátok, amivel megtudja védeni magát?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és szeretnék valami ,,küzdősportot'',harcművészetet elkezdeni.Leginkább önvédelemre kellene.Rengeteget kutakodtam,de nem tudok dönteni.Mindenki mást mond,mindig van valami negatívum.

165 cm és 53 kg vagyok :P Viszonylag erős vagyok(viszonylag xD).

A stresszt is szeretném levezetni vele,mert sajnos felgyűlik bennem és eléggé idegbeteg leszek tőle.


Mit ajánlanátok egy lánynak ?Melyik jó éles helyzetben ? (azt mondják a földharc ki van zárva utcán)

Gázspray-t nemsokára kapok,de viperát is szeretnék beszerezni.

Nem lakok veszélyes környéken,de a gimi ahová járni fogok,az nincs hozzám túl közel,és nem árt felkészülni.


Szegeden van valahol jó oktatás ?



2017. ápr. 12. 15:03
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Pont hogy kutyáktól akarom távoltartani,mert a kis drága alig van 3 kg XD Picike termetileg.Az ottani kutyák keresztbe lenyelik szegényt.

Emiatt gondoltam valami hosszabb tárgyra,ami legalább elrettenti a másik kutyát.


Eddig 2-szer támadt meg kutya.Ezeket csinálom ilyen esetben:

1.Felkapom a kutyám

2.Nem fordítok hátat

3a.Ha nem akar támadni,akkor elkezdek hátrálni lassan.

4a.Ha már nem törődik velünk akkor irány haza.

3b.Ha támad megpróbálom orrba rúgni(attól kicsit elmegy a kedvük)

4b.Ha ott a gazdája,és megpróbálja megfogni/megkötni,na addig mi szaladunk haza.

5.Végignézem kutyám,hogy nincs-e baja.Megpuszilgatom és kicsit babusgatom,utána eszik és alszik :)


Általában ezeket csinálom.Eddig bejött,de azért közben meg is kapott az egyik párszor.

2017. ápr. 12. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!