Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyek a legjobban fizető...

Melyek a legjobban fizető sporttal kapcsolatos munkák?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek sportolni, kiskorom óta. Sok sportágban megfordultam már fiatal korom ellenére, most azonban egy ideje megálltam a futásnál. Biosz-kémia fakton vagyok gimnáziumban, jövőre érettségizek. Hatalmas dilemmában vagyok, mert imádom a biosz-kémiát, semmi gondom nem volt vele idén sem. De egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy főállásban ezzel foglalkozzak. Minden álmom a sporttal kezdeni valamit, csakhogy itt nem volt tesifakt. Konzultálni tudok tesitanárommal, aki jövőre tartana """felkészítést""", ami annyit tesz, hogy 90%-ban egyedül kell felkészülnöm. Ezzel nincs baj, mert hajlandó vagyok bármi áron elkezdeni edzeni, csakhogy nem tudom mire. Tudtok olyan foglalkozásokat, amik portra épülnek? Olyat is szívesen fogadok, ami összevonható a biosz-kémiával. A lényeg, hogy sport legyen, és meg lehessen belőle élni akár itt, akár külfölön

2017. máj. 8. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
kőműves
2017. máj. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Sportorvos?
2017. máj. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolok itt nem csak a sportorvosi engedélyt kiadó "orvosra", hanem bármilyen hasonló sporttal kapcsolatos orvosra, gyógytornászra, stb... Nálunk van egy... Nem tudom megfogalmazni, hogy tulajdonképpen mi a foglalkozása, de az egyesületnél, ha bárki megsérül, akkor megnézi, megmasszírozza, tanácsot ad, esetleg elküldi ilyen-olyan orvoshoz, amire szükség van. De fontos meccsek előtt is ott van segít, bemasszíroz, bemelegít, tépet rak fel. Meg lehet hozzá gyógytornára is járni. És mindeközben folyamatosan sportolók között van. Szóval ez szerintem pont olyan munkakör amilyet Te is keresel Kérdező.
2017. máj. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%

amit a 3as leírt, azt egy ovónéni is meg tudja csinálni :D

még puszit is ad rá :D

2017. máj. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es megnézem azt az ovónénit, aki a gerincsérvet helyrehozza fél év alatt, úgy hogy az illető újra elkezdhessen hobbi szinten sportolni, meg hasonlók!
2017. máj. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

én is megnézem azt a gyógytornászt :D

Agyadra ment a sok lábemelés :D

2017. máj. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A személyi edző az jól is keres és egyre többen járnak hozzá, és ha tisztában vagy a biosz-kémiával, az pedig nem hátrány :)
2017. máj. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!