Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Más is gyenge volt testnevelés...

Más is gyenge volt testnevelésből?

Figyelt kérdés

Most fejezem be a középiskolát és nincsenek szép emlékeim. Általánosban még ment minden jól, de középiskolába úgy kerültem, hogy lefogytam 60-ról 40 kilóra, fiúként. Naná, hogy nem volt erőm az első hetekben végzett felmérő futásokat jól megcsinálni. Utána úgy voltam vele, hogy megcsinálom ahogy bírom és kész. Rövidesen kialakult két csoport testnevelésből: a sportolók meg a balfácánok. Egyik csoport 5, a másik 2-3, volt akit meg is akart buktatni a tanár.

Utána tizedikben elkezdtem próbálkozni, elmentem bokszedzésre, elkezdtem súllyal edzeni. Annyira nem is voltam ügyesebb, de már 4-es voltam. Idén már valahogy megint kettes-hármas lettem, ez az utolsó év félévi eredményét jelenti. Év végi jegyem még nem tudom, de szerintem hármas lesz. Úgy vagyok vele, hogy felesleges volt kínlódni, kint futni télen meg mit tudom én. Most már 10 kilométert futottam, de persze, hogy nem mér fel futást utolsó év végén. Akkor is csak a standard 100-200-400-800 ment.



2017. jún. 4. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is nagyon vékony voltam, de mindig jó voltam tesiből. Most felnőttként már annyira nincs sok energiám munka mellett, ilyen soványan. Igy most már messze nem vagyok olyan jó kondiban.

Nincs valami betegséged, hogy ennyire vékony vagy?

2017. jún. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már nem vagyok vékony.
2017. jún. 5. 11:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Megnyugtatlak, én is az osztály balfácánja voltam tesiből nagyjából végig. Nem vagy egyedül. Most már vége, örülj neki!

Ugyanakkor saját tapasztalat, hogy érdemes valamit sportolni. Nekem jó darabig nem volt semmi, utána kezdtem el a falmászást, majd a tájfutást. Egyikből sem lettem hű de jó, de most már nem jegyre megy, hanem csak a mozgás szeretetéért. Ha jól értem, Neked box, kondi, futás is van; amihez egyrészt gratulálok, másrészt szerintem folytasd és élvezd!

2017. júl. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. júl. 28. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!