Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha minden nap jarok edzoteremb...

Ha minden nap jarok edzoterembe egy teljes honapig akkor mennyit lehet fogyni vagy izmosodni?

Figyelt kérdés

#izom #edzés #fogyókúra #fogyás #kalória #Ha minden nap jarok edzoterembe egy teljes honapig akkor mennyit fogok fogyni?
2017. jún. 10. 18:01
 1/6 Cortez70 ***** válasza:
100%
Minden nap baromság edzeni, mert kell regeneralodni is. Heti 0,5-1 kiló zsírt tudsz leadni és havi 1 kg izom jöhet naturalban. Ez nokedli, nem leszel izmos ennyi idő alatt
2017. jún. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát a muscle protein synthesis 24-48 óraig tart szóval, nem hinném,hogy tökéletes étrended van és eleget pihensz és nem stresszelsz,elég lesz az a minden masofik nap ( [link]
2017. jún. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Körömcsiga ***** válasza:
Ahogy előttem is írták, értelmetlen minden nap menni. Kell a regenerálódás is! Ezen kívül az első alkalom után olyan izomlázad lesz, hogy már csak azért sem fogsz tudni teljesíteni. Heti max 3 alkalommal érdemes menni kezdőként, aztán ha nagyon akarod mehetsz gyakrabban (nem fogod akarni).
2017. jún. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

Télen nem tudtad, hogy nyáron strandszezon van, és ki szeretnél nézni valahogy? :(


Csak azért kérdezem, mert ha drasztikusan gyorsan akarsz elérni látványos sikert, abból nem lesz köszönet. Tuti, hogy nem lesz hosszútávú a siker, hogy többet hízol vissza, mint amennyit fogytál, stb.


Kérdésed azért is rossz, mert nem vagyunk tisztában a testalkatoddal, az egészségi állapotoddal. Ehhez a változáshoz körültekintés, türelem, állhatatosság is kell. Már ha az egészséget is fontosnak tartod.

2017. jún. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 MRWHALE válasza:
Az első válaszoló mit szed ,hogy szerinte megy a heti 1 kg izom mert én 1 év alatt 10 kg izmot szedtem fel.
2017. aug. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Cortez70 ***** válasza:
Havi 1'kiilot írtam izomban idiota.
2017. aug. 1. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!