Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam helyesen?

Xyzszs kérdése:

Hogyan csináljam helyesen?

Figyelt kérdés

34 eves no vagyok,7 hete szultem. Orvosom engedelyevel elkezdtem edzoterembe jarni. Heti 2szer sulyzos edzes?2szer pedig futas.

A kerdesem az lenne h mit egyek edzes elott es utan?Feherjeturmixot javasoltak utana amugy,de mar total belekeveredtem ebbe a dologba. Koszonom ha segitetek.Ja amugy csak formalodni szeretnek,nincs extra tulsulyom.



2017. jún. 19. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem dietetikust kérdezz, mert itt mindenki profi testépítő, aki pontosan tudja hányszor kell megkeverni kanállal a Scitec prokat.

Mivel nem vagy élsportoló, szerintem felesleges porokat innod. Nem egészséges.

Szerintem egyél sok zöldséget, és sovány húsokat, mint pl hal, csirke. Ne rántsd ki, inkább süsd, párold, grillezd. Tésztát minél kevesebbet, de akkor is teljes kiőrlésű lisztből készültet, köretnek pedig szintén zöldséget és rizst, krumplit ne.

Edzés előtt egy-másfél órával már ne egyél, utána pedig keveset, szénhidrátot semmiképp, csak zöldség és hús. A húskészítmény sem az igazi, mert nem lehet tudni, hogy mi van benne pontosan.

Szerintem azért felesleges a por, mert az azoknak való, akik olyan terhelésnek vannak kitéve, hogy tudatos étkezéssel nem tudják bevinni a szükséges tápanyagot. Az élsport és az egészség pedig két külön dolog. Sokan azért isznak porokat, mert gyorsan akarnak látványos eredményt, és ez egy hatalmas biznisz.

Tapasztalatból mondom, hogy ha valaki porok nélkül, mondjuk küzdősportban, vagy úszásban ér el egy bizonyos izomtömeget egy olyannal szemben aki ezt gyorsan érte el testépítéssel, szerekkel, óriási különbség van minőségben.

2017. jún. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom😊
2017. jún. 20. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!