Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 4 év kihagyás, -15 kg. Újrakez...

4 év kihagyás, -15 kg. Újrakezdés, hogyan csináljam helyesen?

Figyelt kérdés

Sajnos betegség miatt anno abbahagytam, fél év rizs, csirkemell diéta, teljesen leamortizált.

Aztán visszatértem a rendes étrendhez. Még hiányzik 15 kiló, hogy újra a régi legyek.

65 kiló vagyok, 80 a cél. Az edzőtől kaptam 1 hónapos átmozgató edzéstervet. Azt mondta az edző akkora súllyal csináljam a gyakorlatokat, amekkora súllyal csak tudom, 3x15. Azt olvastam, mivel az izom teljesen el van szokva az edzéstől, ezért elég kis súlyokkal elkezdeni az edzést és szép fokozatos felemelni a súlyokat. Vagy szerintetek célszerű akkora súllyal kezdeni amekkora csak megy?

Izomlázam mondjuk így is alig van, de edzéseken az utolsó 3 nál szenvedek rendesen.

Az első hónapot átmozgatásra szánok, nem várok izomnövekedést. Vagy, hogy egy pici is visszajöjjön.

A 2. hónaptól amikor izomcsoportokra külön ki lesznek osztva a gyakorlatok és 3x10 ismétlés szám gyakorlatonként, onnantól még finoman, a 3. hónapra rendesen szeretném erőltetni magamat. a 3. hónaptól szeretnék, venni MAyomax, vagy Scitec JUmbo Professional tömegnövelőt. Hogy jöjjön fel egy kis súly, legyen több erőm aztán egy kúra után szeretnék fehérjére, kreatinra átállni.

Az első két hónapban ameddig csak fokozatos vagyok, gondolom nem célszerű tömegnövelőt szedni. Az edző azt mondta még nincs rendes izomzatom csak pénzkidobás. Csak ha már erőben vagyok. Mi a véleményetek?

177 cm vagyok, 65 kg, és lassú az anyagcserém, a széklet sokszor nagyon gyenge, képlékeny, de nem mint hasmenésnél.

De csak 1x kell wc-re menni / nap ebből gondolom, hogy lassú az anyagcserém, de mindenki meglepődik miért. Edzés előtt világ életemben 65 kiló voltam, aztán ahogy elkezdtem edzeni anno nagyon megindultak a kilók.

Futás belefér az edzésbe? Vagy az elején hagyjam, hogy ahogyan csak tudok hízzak?

Nagyon bízom az izommemóriában.

Hogy ha rendesen csinálom visszajön minden hamar.

Sok helyen 2 hónapot olvastam, és gyors erőnövekedést.

Tanácsokat szeretnék kérni.



2015. máj. 14. 19:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!