Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izmos vagyok, de van rajtam...

Izmos vagyok, de van rajtam zsír. Úgy érzem a konditól csak izmosabb leszek. Mit tegyek, hogy fogyjak is?

Figyelt kérdés
Persze tudom a kaján függ minden, de nem tudok mindenről lemondani, nem találom meg soha az egyensúlyt, van hogy egy nap semmit nem eszek, másnap meg mindent ami az utamba kerül.A kondiban meg milyen gyakorlatokat végezzek amik nem feltétlen izmost növelnek?
2017. jún. 27. 10:44
 1/1 Cortez70 ***** válasza:
100%
Naturalban sosem leszel nagyon izmos, attól ne félj. Amúgy ha nem emelsz a sulyokon akkor nem leszel ennél sem izmosabb, nem megy az olyan könnyen. Kell az erősítő edzés, mivel az izom adja a jo format. Mellé heti 3-4 kardio edzés (kocogas, bicajozas, ellipszis) és rendben leszel ha jól kajalsz. Szóval figyelj az etrendedre.
2017. jún. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!