Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek motivációt...

Hogyan szerezzek motivációt az életmódváltáshoz?

Figyelt kérdés
15 lány éves vagyok van rajtam pár kiló felesleg, már próbáltam többször de nem megy. Nem koplalok hanem egészségesen próbálok étkezni és mozogni is de valahogy mindig feladom.

2017. júl. 20. 18:11
 1/2 anonim válasza:

Ja amúgy, meg tarts ki! Én is most kezdtem el mozogni és félig meddig ahogy tudok életmódot váltani! Nem mondom hogy könnyű, de van egy cél amit elszeretnek érni. Gondolj arra, hogy ha most nem adod fel, akkor jövő nyárra már bomba alakod lesz, 16 évesen. Konnyebb úgy az élet, ha elered azt amit akarsz, és ha megfelelsz magadnak is. Képes vagy rá, de ezt fejben kell eldönteni! Szerintem jobb ha most elkezded, azért látszik hogy akarnad! Később bánni fogod ha most feladod. Ja és ha ez sikerül, akkor több mindent szeretnél majd elérni az életedben, és sikerülni fognak azok is!!! Mindig gondolj a célra, ha csokit akarsz enni, ha nem akarsz sportolni. Csak a cél legyen előtted.

Amúgy én 17 éves lány vagyok. Mindenki azt mondja hogy nem vagyok kövér, de szerintem az vagyok, amúgy 164cm/59kilo vagyok. Te hány kiló és milyen magas vagy?

Ja és ha nem ismerned, szerintem a Szafis termékek is jók. Instagrammon az is fent van; szafi_fitt néven. Pizzát, fánkot, palacsintát is tudsz enni egeszsegesen/sebben. Bár hosszú távon nem tudsz sokat fogyni tőle Ha nem ismered őket, akkor remélem megnézed és kapsz motivációt onnan is. És kezd el tényleg!!! 1ev múlva örülni fogsz hogy elkezdted!!!

2017. júl. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én 167/65 vagyok.
2017. júl. 21. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!