Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem lesz olyan rossz ha...

Nem lesz olyan rossz ha egyedül megyek, ugye?

Figyelt kérdés

16L

Szeptembertől el szeretnék járni edzőterembe valamit sportolni, még nem tudom mit, de egyszer bemennék megkérdezni, milyen órákra lehetne járni. Volt már valaki aki egyedül kezdett neki a sportolásnak, esetleg egyedül vágott neki edzőtermes, csoportos óráknak? Úgy gondolom, valamelyik csoportos sporthoz csatlakoznék, pl. Cross fit vagy aerobic. Vagy valami hasonló... A szeméyli edző marhadrága, szóval még ami belefér az az ilyen csoport dolgok. Viszont anya azt mondogatja, hívjak el magammal valakit, valamelyik barátnőmet. Ezzel csak az a baj, hogy a négy legjobb barátnőm közül ketten nagy kosarasok(sportra értem), másik néptáncolni kezdett, a negyedik pedig utál mozogni, és még a tesiórákat is utálja. Kérdeztem, de nem szeretne jönni. Nagyon magányos lennék ha egyedül vágnék neki? Igazság szerint nem félek egyedül odamenni, csak mégis hogy szokott ez lenni? Valaki már kezdett neki egyedül? HOGYAN ZAJLANAK AZ ILYEN ÓRÁK?



2017. aug. 6. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Mehetsz nyugodtan egyedül, ha csoportos edzésre mész, ott majd kialakulnak ismeretségek, barátságok és nem fogod egyedül érezni magad!
2017. aug. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van aki társaságban kezdi, de az emberek 99%-a egyedül jár edzésre előbb utóbb... persze ha van egy jó edzőtársad az megfizethetetlen...
2017. aug. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De amúgy legyen az edzőterem, munkahely, iskola, akármi, nekem mindig kb 5percbe tellett, mire megtaláltam azokat akikkel lehet haverkodni.
2017. aug. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!